Nawigacja: Strona główna Inne Sympozjum Przełom 2010 oraz Tajemnice Egiptu

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Sympozjum Przełom 2010 oraz Tajemnice Egiptu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 07 Maj 2010 16:14
UWAGA!
NASTĄPIŁA ZMIANA MIEJSCA ORGANIZACJI SYMPOZJUM :
Ośrodek Działań Artystycznych "Firlej", ul. Grabiszyńska 56

PRZEŁOM 2012?
oraz TAJEMNICE EGIPTU

NIEZWYKŁE SYMPOZJUM
Z udziałem ADRIANA GILBERTA!
27 czerwca (niedziela) 2010 r.
 Wrocław, ul. Grabiszyńska 56
Ośrodek Działań Artystycznych "Firlej"

EGIPT - Kraj tajemnic. Kolebka naszej cywilizacji. Od setek lat badacze z całego świata próbują poznać sekrety starożytnego Egiptu. Tajemnice ukryte w Kamieniu.
Pomimo rozwoju nauki, metod badawczych i archeologii - Pytań bez odpowiedzi jest nadal tysiące…
W tym magicznym miejscu ludzie szukają odpowiedzi na wiele egzystencjalnych pytań. Czy Piramidy i Sfinks skrywają te informacje?
Na Sympozjum postaramy odpowiedzieć Państwu na wiele pytań dotyczących tajemnic tego starożytnego świata.

Rok 2012 – wszyscy o nim mówią. Niektórzy, się boją, myśląc, że to początek końca.
Inni oczekują go z wielkim zaciekawieniem. Spodziewają się głębokiej przemiany ludzkiej świadomości. Zmiany paradygmatów. Nowego rodzaju bytu. Nowego czasu w historii ludzkości – Nowej Ery.
Dotarliśmy do przełomowego momentu w historii naszej ziemskiej ewolucji. Kończy się Era Ryb, a zaczyna Era Wodnika. Jesteśmy w okresie głębokich przemian, które mogą doprowadzić do fundamentalnych zmian w naszym życiu.

  • Kalendarz starożytnych Majów, obliczony na tysiące lat kończy się dokładnie 21 grudnia 2012 roku.
  • Według przepowiedni Egipcjan i Atlantów – rok 2012 jest czasem wielkiej zmiany.
  • I CHING, Chińska Księga Przemian kończy się 22 grudnia 2012 roku, czyli nazajutrz po dacie wyznaczonej przez Majów.
  • W roku 2012 po raz pierwszy od 26 000 lat Słońce znajdzie się w szczególnym położeniu w stosunku do środka Galaktyki.
  • Słońce jest obecnie aktywne bardziej niż kiedykolwiek w okresie ostatnich 11 000 lat! Przed aktywnością słoneczną chroni nas pole magnetyczne ziemi. Natomiast w ostatnich latach pole to z niewiadomych przyczyn słabnie. Na rok 2012 NASA zapowiada wzmożoną aktywność słoneczną!
  • Nasza cywilizacja zmierza ku upadkowi. Żyjemy w czasach ciemności i rozpaczy, w którym materialistyczne cele ludzkości zagrażają istnieniu naszego gatunku.

Czy rok 2012 będzie przełomem w ludzkiej egzystencji?
Te wszystkie hipotezy i przepowiednie ostatecznie zweryfikuje rok 2013. Niemniej już dzisiaj należy przedyskutować metody działania, które mogą zmienić i ukształtować przyszłość. Ludzie muszą być świadomi tego, co już niebawem może się wydarzyć.

W Sympozjum wezmą udział:

  • Adrian Gilbert

 - słynny badacz zagadek przeszłości. Autor wielu bestsellerów, m.in. „Piramidy: brama do gwiazd” oraz „Koniec świata w 2012 roku”. Książki zostały sprzedane na świecie w milionach egzemplarzy. Przyjaciel wielu słynnych poszukiwaczy tajemnic starożytnego Egiptu m.in. Roberta Bauvala, Grahama Hancocka i Johna Anthonego Westa.
Adrian Gilbert podczas swoich wystąpień na Sympozjum zaprezentuje nam swoje teorie dotyczące budowy piramid egipskich. Dzięki swojej olbrzymiej wiedzy - odpowie nam na pytanie, jaka jest wizja roku 2012 w kulturze i wiedzy Majów?
Przedstawi nam rezultaty ekspedycji archeologicznych, w których brał udział w Egipcie. m.in. Misja badawcza z roku 1999 z Dr. Joseph Schorem – w której poszukiwano UKRYTYCH KOMNAT POD SFINKSEM.
Adrian Gilbert odpowie nam na wiele pytań dotyczących tajemnic starożytnego Egiptu:
Dlaczego egipscy archeolodzy ukrywają przed nami prawdę? Czy Atlantydzi istnieli naprawdę? Kto, Kiedy i Jak wybudował trzy wielkie piramidy w Gizie? Kiedy powstał Sfinks? Czy pod Sfinksem znajduje się komnata zapisków – komnata Atlantów? Czy Egipcjanie dysponowali jakąś nieznaną nam technologią, pozwalającą na szybszą i wydajniejszą pracę przy budowie piramid?

Wybrane Publikacje Adriana Gilberta:
- „KONIEC ŚWIATA W 2012 ROKU” Adrian Gilbert
Czy rok 2012 będzie „końcem świata”, jaki znamy? Wielu znawców wiedzy Majów przyjmuje, iż 21 grudnia 2012 roku zacznie się nowe odliczanie upływu czasu. Majowie przepowiedzieli to wydarzenie i ostrzegli, że poprzedzą je wielkie katastrofy.
Adrian Gilbert odwiedza starożytne miasta Tiahuanaco, Palenque, Chitzen Itza i dokonuje zdumiewających odkryć: skąd Majowie czerpali swoją imponującą wiedzę astronomiczną. Wykorzystuje współczesne techniki komputerowe do „podróży w czasie” i ogląda niebo takim, jakim było, gdy w Meksyku kwitła wspaniała cywilizacja. Dzięki temu odczytuje na nowo znaczenie astronomicznego kalendarza Majów i odpowiada na pytanie, czy przepowiedziany przez nich rok 2012 może być „końcem świata”?.
- „PIRAMIDY: BRAMA DO GWIAZD” Adrian Gilbert, Robert Bauval
Publikacja ta dokumentuje hipotezę, że egipskie piramidy w Gizie są odzwierciedleniem Pasa Oriona.
Piramidy te są jedynym z siedmiu cudów starożytnego świata, jaki przetrwał do naszych czasów. Przez całe wieki budziły i wywoływały kontrowersje. Ale wciąż pozostaje zagadką, w jaki sposób je zbudowano. A pytanie, dlaczego je wzniesiono, jest jeszcze bardziej intrygujące.

Coraz częściej przyjmuje się, że piramidy egipskie nie były tylko grobowcami faraonów. Rewolucyjne odkrycie Roberta Bauvala, współautora bestsellera "Strażnik tajemnic", i Adriana Gilberta, autora bestsellerów "Magowie" i "Święte Królestwo", podważa jednak wszystkie ustalenia współczesnej egiptologii. Nie tylko dowodzi ścisłego związku topografii piramid z konstelacją Oriona, ale daje sensacyjne odpowiedzi na pytania, których dotąd nie zadawano. Dlaczego Teksty Piramid były ignorowane przez wiele wieków? Czym był tajemniczy kamień ben-ben?

Jaki bezcenny sekret kryją drzwi tajnej komory Wielkiej Piramidy? Astronomiczna interpretacja genezy piramid pozwala zbliżyć się do odkrycia innych tajemnic podziwianych od wieków monumentalnych budowli.

  • JANUSZ ZAGÓRSKI

Pan Janusz Zagórski skoncentruje się na omówieniu wybranych aspektów dekompozycji fundamentów współczesnej cywilizacji, wskazując na główne przyczyny jej kryzysu. Omówi podstawowe elementy wizji nowego świata kreowanego przez wolnych ludzi na całym świecie.
Dotyczy to następujących obszarów :
- kształt nowej duchowości w nowej erze
- rewolucja w energetyce oraz w używaniu technologii na ziemi
- nawiązanie bezpośrednich kontaktów z istotami pozaziemskimi oraz charakter wzajemnych relacji
- nowe wzorce cywilizacyjne w sprawach gospodarowania i tworzenia wartości materialnych
- nowa medycyna, a zdrowie w nowej erze
- nowe oblicza edukacji społecznej

  • BILL BROWN

W jaki sposób wiedza starożytnych wpływa na dzisiejsze czasy?
Okno do poznania nieodgadnionych i ukrytych tajemnic znajduje się w Gizie.

Nikt nie spodziewałby się, że plemiona wywodzące się z dżungli posiądą umiejętność skonstruowania komputera.
Sądzimy, że ludzie w epoce Neolitu byli w stanie wytworzyć dokładnie ociosane kamienne bloki ważące setki ton… przetransportować je ponad mile przez góry i posadowić je w taki sposób, by nawet najcieńsza kartka papieru nie była w stanie wcisnąć się w szczelinę.
Według źródeł historycznych Ci prymitywni ludzie posiedli wiedzę na temat kosmosu na tysiące lat przed pojawieniem się nowoczesnych urządzeń pozwalających na jego penetrację. Uważamy, że te nisko rozwinięte cywilizacje potrafiły skonstruować piramidy.
Sposób ich budowy tak naprawdę nigdy nie został wyjaśniony. Dla współczesnej nauki jest to nie wygodne, z uwagi na to, że obecnie nie jesteśmy w stanie skopiować ich w taki sposób by wiernie odtworzyły oryginał.
Legendy i zapiski starożytnych zamieszkujących cały glob są zgodne co do jednego, że ich Bogowie przybyli z gwiazd, przynosząc ze sobą wielką wiedzę i żyjąc wśród nich przez lata. Wiele mitów starożytnych mówi również o wielkim potopie który miał miejsce na ziemi.
Jeśli zdamy sobie sprawę z mądrości umysłów starożytnych ludzi, którzy byli twórcami takich cudów, musimy zaakceptować fakt, że nasza cywilizacja jest powieleniem sytuacji sprzed tysięcy lat zmierzającej do kolejnego, globalnego kataklizmu.
Podczas swojej prezentacji Bill Brown odkryje przed nami sekrety gwiezdnego zegara, używanego przez starożytnych do przewidywania ich przyszłości, a naszej teraźniejszości.
Bill Brown dostarczy Państwu zadziwiających, nowych dowodów, wskazujących na to że w Gizie mają miejsce kłamstwa i niedomówienia, a których autorami są wysoko postawieni urzędnicy, którzy starają się ukryć i posiąść całą wiedzę starożytnych Egipcjan tylko dla siebie..
Przyłącz się do nas 27 czerwca 2010 i bądź przygotowany, że wszystko co do tej pory wiesz na temat swoich korzeni jest nieprawdą!

PROGRAM
11:00– Otwarcie Sympozjum
11:10– Projekcja filmu pt: „Starożytny Egipt i Rok 2012”
11:30TAJEMNICE STAROŻYTNEGO EGIPTU – Adrian Gilbert
13:20– Kosmiczny zegar czasu starożytnych - Bill Brown
14:20– przerwa
15:00WIZJA ROKU 2012 W KULTURZE I WIEDZY MAJÓW – Adrian Gilbert
17:00– Upadek współczesnej cywilizacji a wizja nowej ery - Janusz Zagórski
17:45– Wspólna Medytacja
18:00– Zakończenie Sympozjum

Cena wejściówki: 80zł

Informacja i rezerwacja:
Grzegorz Popławski. 508 071 872, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.czasnowejery.pl oraz Janusz Zagórski, 691 558 259, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.januszzagórski.pl

Komentarze
Dodaj nowy
marianoitaliano (88.220.34.xxx) 2010-06-17 18:10:29

ta sympozjum.... kolejny zlot sekty.
tylko skonczony imbecyl by sie dal na to nabrac.
kasowanie 80 zl za poinformowanie ludzi ze za 2 lata umra to kretynstwo.
zal mi tych matolow co to organizuja, a jeszce bardziej wszystkich pajacow ktorzy im placa i chodza na te sympozja.

idzcie do pracy debile.
Cold (212.160.91.xxx) 2010-10-25 14:26:54

Pracuje, debilu. I mimo że sam nie uczęszczam, nie widzę nic złego w chodzeniu na takie sympozja, gdzie ludzie którzy poświęcili jakiś czas na studiowanie pewnych zagadnień, teoretyzują sobie i mogą przekazać swoje przemyślenia. Z tym światem jest coś nie tak, widać to zaraz po otwarciu oczu, zbyt wielu rzecz nie potrafimy wytłumaczyć, ale po co się zastanawiać, lepiej być tępym niewolnikiem pieniądza i potem zesrać się w gacie z miną kretyna na widok 200 metrowej fali za oknem Twojego zaszczanego bloku.
Ignorancja = głupota.
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."