Nawigacja: Strona główna Inne Sympozjum Tajemnice Świata

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Sympozjum Tajemnice Świata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 23 Wrzesień 2010 16:14

TAJEMNICE ŚWIATA:
2012, UFO, Istoty Astralne, Inny Wymiar Życia

21 listopada 2010 (niedziela)
Warszawa – Sala witrażowa Hotelu LORD, Al. Krakowska 218

NIEZWYKŁE SYMPOZJUM
z udziałem znanych polskich osobistości ze świata parapsychologii:

- Elżbieta Nowalska mgr socjologii. Od 1994 roku publikuje książki z odbieranymi przez siebie tekstami przekazów. Opublikowała dotychczas 15-ście książek zawierających informacje uzyskane drogą channelingu. Prowadzi szkolenia związane z rozwojem wewnętrznym człowieka. Była redaktorem naczelnym gazety "Podwarszawskie życie", współpracuje od lat z miesięcznikiem "Czwarty wymiar", tygodnikiem "Gwiazdy mówią", radiem Chicago, przez ponad 6 lat prowadziła program w Ezotv.
Opis wykładuPodczas Seminarium w Warszawie Elżbieta Nowalska wyjaśni w jaki sposób istoty duchowe wpływają na nasze życie. Odpowie nam na wiele pytań, m.in. Jak wygląda Inny Wymiar Życia? Czym jest Channeling? Czy istnieje reinkarnacja, karma i przeznaczenie? Przybliży nam również kontrowersyjny temat roku 2012 - czym będzie dla nas transformacja Epoki Wodnika?

- Konrad Jerzak – znany polski spirytysta, przewodniczący Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych, tłumacz dzieł Kardeca m.in. "Ewangelii według spirytyzmu" i "Czym jest spirytyzm?". Reprezentując Polskę, uczestniczył w międzynarodowych konferencjach i spotkaniach spirytystycznych m.in. w Belgii, Stanach Zjednoczonych, Finlandii, Brazylii, Indiach i Filipinach. Prowadził wykłady na temat spirytyzmu w Polsce i zagranicą. Tłumaczył konferencje znanych na świecie spirytystów takich jak Divaldo Franco i Sergio Thiesen.
Opis wykładu: Czy istnieje życie po śmierci? Co dzieje się z naszymi bliskimi, którzy odeszli już z tego świata? Czy są szczęśliwi? Czy są wciąż blisko nas? Spirytyzm przynosi odpowiedź na te pytania, dając logiczne i poparte dowodami wyjaśnienia tych jakże ważnych dla każdego kwestii. Tłumaczy przy tym w przejrzysty sposób, jaki jest sens naszego istnienia na Ziemi, jakie są przyczyny naszych cierpień i dlaczego na naszym świecie jest tyle niesprawiedliwości. O historii spirytyzmu, o najwybitniejszych jego postaciach, mediach takich jak Chico Xavier, autor 412 książek spisanych pismem automatycznym, opowie Konrad Jerzak.

- Leszek Weres – Warsztaty z kosmobiologiem kultury. Osobiste impresje autora bestsellerów m.in. „Mandala Życia” i „Homo-Zodiacus”

- Janusz Zagórski znany niezależny dziennikarz specjalizujący się w tematyce UFO i zjawisk paranormalnych, główny organizator Wrocławskiego Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków, Konstrukcji i Pomysłów, Harmonii Kosmosu oraz UFO Forum, z wykształcenia politolog. W latach 1998-2005 współpracownik programu Nie do wiary telewizji TVN. W latach 2004-2007 organizator monitoringu pól zbożowych w Wylatowie w celu badania fenomenu kręgów zbożowych.
Główne elementy wystąpienia Janusza Zagórskiego na konferencji 21 listopada 2010 w Warszawie:

  1. Świadkowie spotkań III i IV stopnia w historii 14 lat konferencji UFO Forum we Wrocławiu. Czym są Uprowadzenia przez istoty z innego wymiaru?
  2. przypadek Henryka Nowaka z Opola
  3. sprawa Grzegorza Wojciechowskiego
  4. Pani Elżbieta Łanik – najbardziej wiarygodny polski przypadek wielokrotnych wzięć
  5. Dziwne sny i odmienne stany świadomości jako przejaw kontaktu z ET.
  6. Historia Ziemi i wpływ istot pozaziemskich na ludzką rasę w świetle znanych channelingów.
  7. Otwarty kontakt ludzi z istotami pozaziemskimi – początek nowego rozdziału w historii rodzaju ludzkiego. (symboliczna data 2012)

Program Sympozjum:
10:00 – Otwarcie Sympozjum
10:05 – Co to jest inny wymiar istnienia i jego wpływ na nas -Elżbieta Nowalska
11:05 - Spirytyzm, prawda czy fałsz? –Konrad Jerzak
12:30 – przerwa
12:50 – Premiera filmu dokumentalnego: „Polski przypadek uprowadzeń UFO” (dowody, specjaliści, hipnoza, projekcja astralna )
13:15 – Strategie istot pozaziemskich wobec ludzkiej rasy a przełom 2012 –Janusz Zagórski
14:15 – przerwa obiadowa
15:30 – O co właściwie chodzi? Rok 2012- Elżbieta Nowalska
16:00 – KOSMICZNY SZLAK LUDZKOŚCI -prof. dr Leszek Weres
17:40 – Co dalej? Plany na przyszłość – Grzegorz Popławski
18:00 – Podsumowanie i zakończenie Seminarium

Cena biletu: 35zł

Informacja i rezerwacja:
Grzegorz Popławski Tel. 508 071 872, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.czasnowejery.pl

 

Komentarze
Dodaj nowy
;*
Narkobudda (80.48.85.xxx) 2010-11-03 13:26:29

Nie mam 35-ciu złotych ;D
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."