Nawigacja: Strona główna Nibiru Pozostawione artefakty

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Nibiru - Kroniki Ziemi
Ludzie, giganci czy Bogowie? (część I) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 13 Maj 2012 09:20

Przedstawione przeze mnie budowle łączy jedna wspólna cecha - wielkość. Nie chodzi tu bynajmniej o ogromne kamienie pozostawione przez lodowiec, ale o bloki kamienne wykonane i postawione ręką kogoś cywilizowanego. Bloki kamienia, których waga nie rzadko sięga setek ton. Wykuć (lub wyciąć), oddzielić od podłoża, przetransportować, podnieść nierzadko na wysokość kilkudziesięciu metrów i dokładnie ustawić. Jakie siły były tu użyte? Nadludzkie czy nieludzkie. Olbrzymia większość bloków nie posiada żadnych znaków. Widać budowle były tak charakterystyczne, że budowniczy nie musiał ich oznaczać. Drugą charakterystyczną cechą jest zasięg tych budowli. Spotykamy je na całym świecie - od Europy po Oceanię. Niektóre wręcz bliźniaczo podobne.

Więcej…
 
Ludzie, giganci czy Bogowie? (część III) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 13 Maj 2012 09:20

Ostatnia część artykułu o wielkich budowlach ludzkości. Kilka zdjęć z zakątków prawie całego świata. To, co je łączy, to wykonanie tych wspaniałych dzieł w jednym bloku kamienia. Wykonane z taką finezją z jaką cukiernik ozdabia tort.

Quenko, Peru
Quenko, Peru
Więcej…
 
Ludzie, giganci czy Bogowie? (część II) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 13 Maj 2012 09:20

To co opisałem wcześniej to budowle wykonane przez człowieka bardzo pierwotnego z epoki tak bardzo starego kamienia, że historycy mają prawdopodobnie problem w ustaleniu przymiotnika. Wtedy to człowiek nie wymyślił jeszcze sztuki i stąd toporne ledwo ociosane kamienne bloki. W miarę rozwoju intelektualnego w swoich budowach zaczął poszukiwać piękna i faktycznie budował coraz "milej dla oka". Używał w dalszym ciągu ogromnych elementów co świadczy o jego ogromnej sile fizycznej.

Więcej…
 
Miasta Sumeru PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 27 Marzec 2011 13:09

Jeszcze w czasach prehistorycznych (ok. 5000 pne) u ujścia Eufratu i Tygrysu pojawili się Sumerowie, którzy ok. 2900 r. p.n.e. (w tzw. okresie wczesnodynastycznym) stworzyli pierwszą wysoką cywilizację obejmującą dwanaście miast-państw: Eridu, Uruk, Ur, Akszak, Adab, Larsa, Umma, Sippar, Lagasz, Nippur, Szurupak, Kisz. Niektóre z nich miały nawet 50 tys. mieszkańców (w większości rolników i rzemieślników), a ich centrum stanowił zawsze kompleks świątynny.

Więcej…
 
Spopielone pozostałości Sodomy i Gomory PDF Drukuj Email
Wpisany przez Smucio   
Piątek, 10 Lipiec 2009 16:41

Sodoma i Gomora - legendarne Biblijne miasta, które z powodu swojej rozwiązłości zostały ukarane przez Boga zniszczeniem. Czy te miasta faktycznie istniały? Ostatnimi czasy archeolodzy na całym świecie znajdują coraz więcej dowodów na to, że wydarzenia opisywane w świętych księgach nie są zapisem legend i mitów, lecz są zapisem faktów, które miały miejsce na Ziemi, gdy człowiek był jeszcze zależny od "Bogów". W rejonie Morza Martwego znaleziono ruiny miast, które są namacalnym dowodem na to, że opisy w Księdze Rodzaju są relacją z autentycznych wydarzeń mających miejsce w tamtych czasach.

W zamieszczonym filmie zobaczymy między innymi gdzie dokładnie znajdowały się te miasta, jak wyglądają ruiny tych miast oraz w jaki sposób zostały zniszczone.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2