Nawigacja: Strona główna Inne

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Inne
Iluzja percepcji - David Icke PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 21 Grudzień 2015 09:24

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe.

Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso, powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.

W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii:

 • Kto rządzi światem? Obama, Putin, Merkel? A może ktoś zupełnie inny?
 • Jak faktycznie wygląda struktura władzy?
 • Kto zajmuje się najważniejszymi sprawami społeczeństwa?
 • Czy to możliwe, by od starożytności nic się nie zmieniło, a nasz świat rozwijał się tylko pozornie?
 • Dlaczego zwiększa się liczba masowych rytuałów i kto stoi za pedofilią?
 • Kto najbardziej zyskuje na krachach giełdowych?
 • Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu?
 • Kiedy możemy spodziewać się kolejnego ataku na odbudowane WTC?
 • W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny „smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym.

  Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś.
  Dowiedz się, jakie masz opcje.David Icke

 
Ludzka raso, powstań z kolan - David Icke PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 16 Grudzień 2014 20:04

To kolejna po Największym sekrecie rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych w rozsądnych dawkach w dwóch komplementarnych tomach!

Z tomem pierwszym Tropienie lwa, który trzymasz w dłoniach, zapolujesz na Reptilian – gadzią rasę z niższego czwartego wymiaru, która od tysięcy lat manipuluje ludzkością i krok po kroku realizuje Agendę – plan scentralizowania kontroli nad planetą!

Znajdziesz w nim:

 • Szczegółowe elementy gigantycznej gadziej układanki, która zaprowadzi Cię do Sumeru!
 • Rozkład strategicznych kwater Reptilian i ich sieci podwykonawców, byś wiedział, z kim masz do czynienia!
 • Cenne informacje o klasycznych technikach manipulacji - oprócz znanej już „problem-reakcja-rozwiązanie”, nowe metody, jak: „totalitarny tip-top czy aparat psychologicznego faszyzmu!
 • Sekrety ekonomii Reptilian – pieniędzy, które nie istnieją, a są źródłem manipulacji ludzkości przez centralę Syjonu!
 • Historię mega przebudzenia Davida Icke’a, który pokaże Ci, jak odzyskać wolność!

Ale to nie wszystko! W drugim tomie Przebudzenie lwa odkryjesz kolejne tajemnice, zagadki i nazwiska Reptilian, nauczysz się zasad 8 gier uwolnienia ludzkości od gadziej rasy oraz poznasz program powstania ludzkości przeciwko jaszczurom!

Nie dawaj sobą dłużej manipulować, nie bądź cichym barankiem prowadzonym na rzeź i nie chowaj głowy w piasek!
Wytrop lwa, którego masz w sobie, a następnie przebudź się, LWIE!
Powstań z kolan!

 
Największy sekret - David Icke PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 16 Czerwiec 2013 17:31

Ostatnio wpadła mi w ręce książka Davida Icke pt. "Największy sekret". Pierwsze pytanie jakie zadałem sobie zanim jeszcze zacząłem czytać tę książkę brzmiało - czy autor zdoła mnie przekonać do istnienia na Ziemi ukrytej gadziej rasy zwanej Reptilianami? Bardzo szybko, bo już w drugim rozdziale książki otrzymałem swoją odpowiedź. Autor mnie nie przekonał.

Nie przekonał mnie głównie dlatego, że w książce brak jest spójnej logicznie historii istnienia tej rasy. Jako człowiek, który przeczytał wszystkie książki Sitchina spodziewałem się, że cała historia ułoży się w jedną spójną całość. Niestety autor nie może się zdecydować skąd pochodzi ta rasa. Raz przyrównuje ją do Anunnaki i twierdzi, że pochodzą z Marsa. Innym razem twierdzi, że pochodzą z wnętrza Ziemi. W międzyczasie pojawia się teoria, że Reptilianie są duchowymi potomkami dinozaurów, a z drugiej strony pochodzą z gwiazdozbioru Smoka. Później robi się jeszcze ciekawiej, gdyż autor twierdzi, że Reptilianie żywią się ludzkimi emocjami oraz że są zmiennokształtnymi istotami z czwartego wymiaru, a ich wyższa kasta żyje w piątym(!) wymiarze. Mimo bardzo otwartego umysłu nie byłem w stanie tego wszystkiego zaakceptować.

Gdyby istniała rasa, która ma możliwość zmiany kształtu, która jest bardzo zaawansowana technologicznie, która jest transcendentalna, to już dawno całą ludzkość byłaby sprowadzona do roli niewolników, których jedynym zadaniem byłoby dostarczanie rozrywek swoim "panom".

Gdyby taka rasa była tutaj na Ziemi od tysięcy lat, to całkowicie zawładnęłaby ludźmi, gdy była nas garstka (szacunkowo 100 milionów w pierwszym roku naszej ery), a nie próbowała dopiero, gdy jest nas już 7 miliardów.

Czy to oznacza, że książkę można odłożyć między bajki? Okazuje się, że... nie. Nie potrzeba Reptilian, żeby cała historia opisana przez Davida Icke'a miała sens. Już wyjaśniam dlaczego.

Więcej…
 
Dlaczego świat się nie skończy? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 16 Grudzień 2012 19:40

21 grudnia 2012 z tego co wiemy nie będzie końcem świata, natomiast będzie kolejnym przesileniem zimowym. W przeciwieństwie do innych powszechnych wierzeń, twierdzenia o końcu świata szybko się rozwieją, gdy dojdziemy do końca 2012 roku.

Pytanie: Czy coś zagraża Ziemi w 2012 roku? Wiele stron internetowych sugeruje, że świat się skończy w grudniu 2012.
Odpowiedź: Świat się nie skończy w 2012 roku. Nasza planeta dobrze dawała sobie radę przez przeszło 4 miliardy lat. Wiarygodni naukowcy z całego świata nie wiedzą o żadnym zagrożeniu mającym nastąpić w 2012 roku.

Więcej…
 
Czy nauka jest skłócona z religią? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 17 Listopad 2012 10:54

Wydawać się może że tak, ale to tylko pozory. Mówią w zasadzie o tym samym, choć innymi językami. Język religii jest językiem starożytnej mądrości, język nauki stwarza pozory nowoczesności używając innych słów na określenie tego samego. Religia i nauka, to te same kwiaty z tą różnicą, że kwiat nauki jest kwiatem bez korzeni, które nauka odcięła sobie sama przy rozdziale kościoła od państwa, a sam rozdział jest historycznym efektem walki o władzę nad społecznościami. Spróbujmy zatem porównać wiedzę dotyczącą najstarszych dziejów, o których Biblia pisze bardzo lakonicznie, podobnie zresztą jak nauka będąca na początku drogi mającej zaprowadzić ją do swojej prawdy. Zapewne i moje komentarze mogą wywołać uśmieszek politowania, ale proszę wybaczyć gdyż kroczę w ogonie tego pochodu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5