Nawigacja: Strona główna Inne Czy ludzie pochodzą od naczelnych?

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Czy ludzie pochodzą od naczelnych? PDF Drukuj Email
Wpisany przez JACK   
Piątek, 12 Luty 2010 19:13
DNA

Czy ludzkie DNA składające się z 6 miliardów sekwencji chemicznych dosłownie kilku par zasad jest naturalnym, samoistnym tworem? Czy to w ogóle możliwe?

Wg niezależnych badaczy jest to podobnie prawdopodobne jak to, że stado szympansów wpuszczone na złomowisko wybuduje nowego Jumbo Jeta, lub po eksplozji w bibliotece powstanie nowy wielki słownik. Nawet dziś genetycy nie wiedzą jak działa to sekretne oprogramowanie. Dlaczego wyrasta nam np. 5, a nie 3 lub 8 palców? Dlaczego w ogóle palce wyrastają itd.? Wg Dana Wintera genetycy są dopiero na etapie przedszkola. Znają już wszystkie literki, ale nie potrafią czytać wyrazów, zdań, a o całej książce nawet nie wspominając.

A jak powstali sami ludzie?

Skąd pochodzą np. ludzie rasy białej, w szczególności ci ze Skandynawii z całkowicie nieodporną na promieniowanie UV skórą, o kosmicznie błękitnych oczach, białych włosach i wyraźnie innych cechach psychicznych?

Dlaczego tak wielu białych ma zbyt małą szczękę, często nie mieszczącą wszystkich 32 zębów, powodującą powszechne wady zgryzu? Tzw. aparat na zęby to teraz norma. Niemal powszechnym zabiegiem stało się wyrywanie wszystkich zębów nr 8 nie mieszczących się po prostu w szczęce.

A dlaczego biodra wielu białych kobiet są tak wąskie, że poród staje się bardzo niebezpieczny? W średniowieczu co dwudziesta kobieta umierała przy porodzie.

Niemal każdy przedstawiciel rasy białej ma inne włosy, oczy, a często także zdeformowaną budowę ciała jak np. krzywe nogi, uszy, nos, czy też dziwne owłosienie np. owłosione jak u szympansa plecy niektórych mężczyzn.

A dlaczego nie każdy samiec i każda samica współczesnego gatunku Homo sapiens powinny mieć ze sobą dzieci ze względu na serologiczny konflikt grup krwi? Co to za gatunek, który nie może się swobodnie rozmnażać?

A dlaczego Indianie z rezerwatów w USA mają wyłącznie grupę krwi 0? Czy to wszystko są typowe, naturalne mutacje?

Nie kładźmy jednak wszystkich naszych dylematów na barki leciwej już babci Ewolucji. Być może jest to zwykła bajka z XIX wieku podtrzymywana przy życiu energią tysięcy doktoratów i habilitacji? W końcu ta teoria liczy już sobie 150 wiosen. Tak naprawdę Darwin miał pełne prawo do pomyłki, bo o istnieniu DNA nie miał zielonego pojęcia. Mamy już XXI wiek, więc zastanówmy się co widać w naszym ludzkim DNA? Amerykanin Lloyd Pye, jest w całkowicie pewny, że Homo sapiens powstał dzięki inżynierii genetycznej przybyszów z kosmosu.

Według Pye’a wiele fragmentów DNA człowieka nie mogło powstać w drodze naturalnej ewolucji, a jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest inżynieria genetyczna użyta do ich wytworzenia. Największe wrażenie robi slajd pokazujący jak w naszym DNA sztucznie sklejono chromosomy, zmniejszając ich całkowitą liczbę do 46, aby umożliwić transfer odpowiednich „uczłowieczających” genów. Wszystkie inne małpy naczelne mają 48 chromosomów. Według Lloyda Pye’a Homo sapiens nie należy do naczelnych(!) właśnie ze względu na zmienioną liczbę chromosomów. Niesamowity jest też odczyt listu amerykańskiego genetyka piszącego w imieniu swoim i kolegów, całkowicie popierających ustalenia Lloyda Pye’a. Panowie ci panicznie boją się jednak utraty pracy i wykluczenia ze środowiska naukowego.

Niektórzy antropolodzy i ewolucjoniści wcale nie są tacy pewni swoich tez. Oto przykład:

„W przeciwieństwie do naczelnych u ludzi nie ma starych linii mitochondrialnych, a zatem u ludzi musiało wydarzyć się coś tajemniczego”- Ch.Stringer, R.Mckie „Afrykański exodus. Pochodzenie człowieka współczesnego” 1999, str. 166.

Czyli nawet DNA mitochondrialne Homo sapiens jest inne, a nie powinno takie być. Mitochondria są to bowiem malutkie kuliste centra energetyczne wewnątrz komórki ludzi i zwierząt, posiadające w swoim wnętrzu własne, odrębne DNA. Każde dziecko otrzymuje mitochondria od swojej matki, z komórki jajowej, bez żadnych zmian. Zatem w pokoleniowych liniach żeńskich(prababcia, babka, matka, córka, wnuczka, itd.) mitochondria powinny być ciągle identyczne (to samo DNA mitochondrialne), nawet przez tysiące lat, a nawet miliony lat.

Kto więc wymienił mitochondria u ludzi na inne? Powinny być przecież takie same co u małp. A może mieliśmy po prostu jakąś inną, „obcą” Pramatkę nie należącą do naczelnych? Może mitochondria mamy o od Niej, z jej komórki jajowej, do wnętrza której wszczepiono ludzki materiał genetyczny?

Jest jeszcze jeden dodatkowy i niezwykle ważny problem związany z DNA Homo sapiens. Lloyd Pye podkreśla go jako coś bardzo istotnego. Dlaczego w DNA współczesnego człowieka jest ponad 4000 błędów genetycznych? Według Pye’a, liczba tych błędów stale rośnie, z każdym nowym pokoleniem ludzi, z każdą nową zygotą. Nie istnieje żaden podobnie „zepsuty” kod DNA w przyrodzie naszej planety!!! Niewielki procent wizualnych dowodów ich egzystencji wymieniono na początku tekstu.

Pye twierdzi po prostu, że człowieka tworzyła obca cywilizacja na relatywnie niskim poziomie rozwoju, niewiele wyższym od naszego. Według Pye’a, ów niesamowity natłok defektów genetycznych w DNA człowieka wynika z tego, że naszym „konstruktorom” nie zależało w ogóle na jakości, ponieważ tworzyli przyszłego niewolnika, dostosowanego jedynie do składu atmosfery, czy też grawitacji Ziemi i przeznaczonego do fizycznej pracy. Dodatkowo liczyła się zdolność do szybkiego rozrodu, aby uzyskać jak największą liczbę robotników w jak najkrótszym czasie. W związku z tym kobiety miały być zdolne do następnej ciąży możliwie szybko po porodzie.

Co ciekawe, teksty pochodzące z najstarszej znanej nam cywilizacji starożytnego Sumeru, zdają się w pełni potwierdzać tezy Amerykanina. Sumeryjczycy dużo pisali na temat pewnych przybyszów z kosmosu. Nazywali ich Annunaki. Pochodzili oni z planety zwanej Nibiru. Byli to „ludzie” o białej skórze, błękitnych oczach i wzroście około 2,5-2,8 metra, raczej niedostosowani do warunków panujących na planecie Ziemia. Przybyli na Ziemię, by pozyskiwać złoto. Teksty podają, że Annunaki potrzebowali dużej ilości robotników do pracy w kopalniach i niecierpliwie oczekiwali na ich wytworzenie. Gdy tego dokonano zapanowała ogólna radość (patrz. „Zaginiona księga Enki”).

Stworzenie Homo Sapiens nie obyło się jednak bez kłopotów. Na powyższy temat natrafiłem już dość dawno. Pisał o tym np. dr Jan Kwaśniewski w doskonałej książce pt. "Tłuste życie". Według Sumerów pierwsze egzemplarze ludzkie były bardzo nieudane. Stare pisma dość dokładnie to opisują. Wymieniane są poszczególne wady genetyczne. Duże problemy dotyczyły np. uzyskania zdolności do mowy. Potrzebne było znaczne przekonstruowanie gardła. Dodatkowo występowały duże trudności z utrzymaniem ciąży u małpich samic. Sukces przyszedł dopiero wówczas, gdy zarodki z ludzkim DNA umieszczono w macicach kobiet Annunaki, kilkunastu ochotniczek z macierzystej planety Nibiru, okrzykniętych później bohaterkami.

A więc mieliśmy jednak obcą pramatkę, a nawet pramatki! Stąd więc pochodzą inne niż u wszystkich naczelnych małp mitochondria komórkowe - z komórki jajowej Annunaki, do wnętrza której wszczepiono ludzki materiał genetyczny! Aż trudno uwierzyć, by Sumeryjczycy sami to wszystko sobie wymyślili. Lektura sumeryjskiej "Zaginionej księgi Enki" jest na prawdę pasjonująca. Gdy do tego wszystkiego dodamy filmy z wykładami Lloyda Pye’a, gdzie przedstawiono niemal niezbite dowody na ingerencję inżynierii genetycznej w DNA Homo sapiens, to każdy racjonalnie myślący człowiek stwierdzi, że to prawda, bo kod DNA nie kłamie.

Czy na pewno DNA nie kłamie?

Okazuje się, że przeszłość człowieka była najprawdopodobniej jeszcze bardziej skomplikowana. Już kilka lat temu ustalił to Polski inżynier ze Śląska, Józef Wasilik. Po lekturze jego książki pt.: „Bastard na łonie macochy” można nabrać przekonania, że to właśnie Polak ma rację. Otóż wedle ustaleń Józefa Wasilika nie wszyscy ludzie powstali w jednakowy sposób.

Początkowo na Ziemii „wyprodukowano” wyłącznie pierwotnego Homo Sapiens. Powstał on drogą wieloetapowych zabiegów inżynierii genetycznej. Etapy przykładowe to Homo erectus, czy Homo neandertalis. Według Wasilika bezpośrednie wytworzenie człowieka z małpy byłoby trudne ze względów genetycznych. Stąd znajdowane są przez ludzi "gotowe" szkielety etapów pośrednich bez cech powolnej ewolucji. Każdy nowy etap wypierał w sposób naturalny poprzednie, co tłumaczy m.in. dlaczego znajdowano szkielety Australopiteków pochodzące z okresu, w którym żył już nawet Neandertalczyk. Najmłodsze szkielety Australopiteków liczą zaledwie 100 tys. lat.

Kluczem do sukcesu "Projektu człowiek" było zabezpieczenie poszczególnych etapów, przed możliwością mieszania się pomiędzy sobą i tworzenia płodnego potomstwa. Innymi słowy małpoludy nie krzyżowały się pomiędzy sobą. Pewnego, dodatkowego zabezpieczenia jednak zabrakło - zabezpieczenia przed krzyżówką z Annunaki.

Efektem poczynań "Projektu człowiek" był pozbawiony błędów genetycznych myśliwy-zbieracz-robotnik. Wasilik nazwał go Homo Sapiens Naturalis. Powstał około 30-40 tys. lat temu. Według Sumeryjczyków Annunaki tworzyli człowieka samodzielnie. Z moich własnych badań wynika jednak, że robotnika dla Annunaki mogła tworzyć inna, dużo bardziej rozwinięta cywilizacja. Stworzenie robotnika na Ziemii mogło być po prostu formą pomocy dla Annunaki.

Wasilik założył, że człowieka tworzyły dwie grupy inżynierów-genetyków. Jedna grupa bazowała w Afryce. Modyfikując szympansa stworzyła pierwotną rasę czarną - pigmej 140-150 cm wzrostu. Współcześni (wielcy) murzyni mają już sporą domieszkę białej krwi. Druga grupa inżynierów, przebywająca w Azji, modyfikowała genetycznie orangutana, tworząc ówczesną rasę żółtą (Eskimos), o wyraźnie innych cechach fizycznych (płaska twarz, kolor skóry, okrągły przekrój włosa) i psychicznych (relatywnie wysoka inteligencja). Obecna rasa żółta to juz mieszańcy, którym jednak pozostały czarne proste włosy.

Pierwotna rasa czarna to robotnicy Annunaki, stworzeni głównie do pracy w afrykańskich kopalniach złota. Cel powstania rasy żółtej (mongloidalnej) był wg Wasilika zupełnie inny. Byli to inteligentni myśliwi zdolni do eliminacji dużych i bardzo niebezpiecznych dla Annunaki zwierząt, np. tygrysów szablozębnych. Ludzie ci byli niezwykle jednorodni wewnątrz danej rasy. Istniała wówczas na Ziemi tylko jedna grupa krwi - grupa 0.

Potwierdzeniem tej części teorii Wasilika są np. rdzenni Indianie, którzy mają tylko grupę 0. Nie jest jednak zupełnie wykluczone, że tworzono wówczas więcej niż dwie podgrupy Homo Sapiens Naturalis. Moim zdaniem, naturalnych ras ludzkich mogło być więcej np.: Pigmeje, Aborygeni, Indianie i Eskimosi.

Skąd wzięło się ponad 4000 błędów kodu DNA u współczesnego Homo Sapiens?

Z ustaleń Polaka wynika, że stało się to dopiero w wyniku pojawienia się tzw. rasy białej, około 10-12 tys. lat temu. Co ciekawe, dokładnie w tym samym okresie pojawiły się także pozostałe grupy krwi (wszystkie oprócz dotychczas istniejącej grupy 0). Według Wasilika Biali pojawili się w wyniku tzw. GRZECHU PIERWORODNEGO Było to około 10-12 tysięcy lat temu.

Rasa biała jest po prostu genetycznym mieszańcem, powstałym w nielegalnych stosunkach seksualnych białych przybyszów o 46 chromosomach, czyli Annunaki z kobietami dawnej rasy czarnej. „Synowie Boży, widząc, że córki ludzkie są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, które im się podobały. A te rodziły im syny, Ci byli owi mocarze, giganci sławni w onych dawnych czasach, a nawet i potem” - Biblia, Księga Rodzaju. Dawni herosi to pierwsze białe hybrydy genetyczne np. Herakles i Utnapisztim.

Inny cytat z Biblii opisujący błędy genetyczne powstałej rasy białej: „W bólach rodzic będziecie” - wąskie biodra wielu białych kobiet po Annunaki. Błędy ludzkiego DNA nie mają więc żadnego związku z pierwotnym stworzeniem Homo Sapiens w wersji nazwanej przez Wasilika Naturalis, który pod względem genetycznym był niemal doskonały.

Rodzi się oczywiste pytanie. Dlaczego Annunaki złamali obowiązujący ich zakaz kontaktów seksualnych z murzynkami?

Otóż Księga Henocha - apokryf Starego Testamentu, który z wiadomych względów nie wszedł w skład Biblii podaje, że do pracy w kopalniach na Ziemi oddelegowano samych mężczyzn, a Ziemianki były bardzo powabne. To była właśnie przyczyna grzechu pierworodnego. Nowy biały podgatunek powstały w wyniku grzechu pierworodnego Wasilik nazwał Homo Sapiens Civilis, ponieważ z jego pojawieniem się związane jest powstanie pierwszych osad rolniczych. Właśnie wtedy rozpoczął się rozwój cywilizacji ludzkiej. „Księga Henocha” podaje, że „Biali Aniołowie” postanowili uczyć nową rasę niemal wszystkiego, m.in.: rolnictwa, metalurgii, astronomii, czy matematyki.

W ciągu kilku tysięcy lat, wraz z rozprzestrzenianiem się osiadłego trybu życia i rolnictwa „złe geny” dotarły do wszystkich zakątków Ziemi. Dlatego obecnie niemal wszyscy ludzie noszą w sobie genetyczne piętno grzechu pierworodnego, czyli są mieszańcami. Wszyscy mamy różne grupy krwi, poza naprawdę nielicznymi wyjątkami, jak oryginalni Indianie z rezerwatu.

Powstanie rasy białej nie było niestety początkiem idylli na Ziemi. Połączenie agresji szympansa z inteligencją białych przybyszów wywołuje wiele poważnych reperkusji. Ekspansywna i destrukcyjna rasa biała stanowiła bowiem realne zagrożenie dla całej planety Ziemia.

Autor: JACK

Komentarze
Dodaj nowy
crook (83.28.122.xxx) 2010-03-03 21:10:31

dobry art!
Anonimowy (83.10.152.xxx) 2010-03-05 17:04:55

W takim razie jeśli nasz kod DNA jest sztucznie modyfikowany to kto zmodyfikował kod DNA obcych?
Czytaj ze zrozumieniem:P
hahahaha (85.221.132.xxx) 2011-04-07 13:24:50

na jakiej podstawie wysnułes że DNA obcych było modyfikowane???
ciekawe
ERAN (88.199.108.xxx) 2010-03-06 10:26:56

I to jest w tym sęk morze jeszcze inna rasa obcych niewiadomo
to już jest świrlandia czyli że jak sie do tego dochodzi to jak powstali obcy dobre pytanie
zadałeś jak by oni przyjecieli na ziemie to byśmy sie całej prawdy dowiedzieli.jak kto chce pogadać na ten temat o pisać na gg - 13648618.
niewiarygodne
miqi (213.199.253.xxx) 2010-03-09 16:00:58

Tylko jedno pytanie - śmiertelnie poważne - czy Wy w to wierzycie?
ERAN (88.199.108.xxx) 2010-03-09 18:57:42

ja poczęści bo trochę tego jest udowodnione ale nararze jeszcze nie odnależono więcej tabliczek .

coś nie tak
Miqi (85.222.86.xxx) 2010-03-11 12:50:41

Skoro obcy chcieli wyhodować nową rasę potrzebną do pracy mogącą się rozmnażać to czemu my jako ludzie jesteśmy jedynym gatunkiem rozwijającym się najwolniej na ziemi od momentu narodzin? Pierwsze kroki stawiamy dopiero po około roku!!! Dla porównania parzystokopytne w pierwszym dniu po urodzeniu, to nie ma sensu, zdolność do ciężkiej pracy fizycznej dopiero po pełnym stwardnieniu kości? Jak można czekać na "prawdziwego robotnika" 15- 20 lat? I po co wszczepili nam wątek inteligencji - łatwiej jest kierować przepraszam za porównanie - ciemną masą, która nie zadaje pytań..
Nefaryta (188.33.150.xxx) 2010-03-25 19:41:39

To jest kolejny dowód na to, że obcy nas zmodyfikowali. Najwyraźniej rozwijamy się w tempie właściwym dla nich. Anunnaki żyli bardzo długo. Jeden ich rok wynosił 3600 lat ziemskich. Zatem 20 lat, to dla jak dla nas 2 dni.
Stworzyli nas "inteligentnymi" przez przypadek. Jednakże później okazało się, że to jest im nawet na rękę. W końcu dostali robotnika, który rozumiał ich polecenia i potrafił np. z planu budynku postawić budynek. Zwierząt nie da się tego nauczyć w żaden sposób.
bzdury
Braindead (193.138.142.xxx) 2010-03-12 13:26:23

Rasa żółta powstała w celu eliminowania niebezpiecznych dla obcych zwierząt? Czy obcy, którzy posiadali technologię by dotrzeć na ziemię, modyfikować genom innych stworzeń nie daliby rady ubić zwykłego tygrysa?
Nefaryta (188.33.150.xxx) 2010-03-25 18:40:01

Wg zapisów sumeryjskich przybyszów z Nibiru było w swoim szczytowym momencie tylko 300, dowódcy wyprawy na pewno nie chcieli stracić żadnego z nich, więc jeśli ktoś mógł ich wyręczyć w wybiciu zagrażających im zwierząt, to na pewno z tego skorzystali. Poza tym ich technologia kosmiczna nie była jakoś bardzo zaawansowana. Wystarczyła do przybycia na Ziemię, ale nie pozwalała na masowe loty.
Coś tu niegra!
skubany (81.26.0.xxx) 2010-06-06 21:21:30

Skoro ich technologia kosmiczna nie była zaawansowana to co z nich za obcy.
cos w tym jest
Eumenes (82.71.38.xxx) 2010-03-17 21:03:23

od dawna mialem wrazenie ze mamy do czynienia z kilkoma modelami ludzi na planecie, typ "Adam i Ewa" to rasa biala, wskazuje na to wieloznacznosc hebrajskiego Adamu - moze to znaczyc wodz, ale takze "rumieniacy sie", grzech pierworodny jako stosunek seksualny pomiedzy wezem(i) a Ewa(mi) to nieglupie - coraz wiecej osob sklania sie do tego, z tym ze giganci pojawili sie dopiero po wygnaniu z raju i wymysleniu degenerujacego nas rolnictwa (Abel) - moze stad te bledy genetyczne? w kazdym razie apokalipsa Abrahama opisuje wyglad weza w raju - 2 nogi, 2 rece, glowa i tulw jak u czlowieka (+ogon zdaje sie) wiec moze to prawda z tymi reptilianami???
szok
mim (83.18.4.xxx) 2010-05-13 16:58:08

co za brednie .
szok
mim (83.18.4.xxx) 2010-05-13 16:59:48

co za brednie
M (83.18.216.xxx) 2010-05-18 08:57:38

Może uznacie że to niedorzeczne, ale może to jednak ewolucja jest lepszym wytłumaczeniem na istnienie człowieka i genetyczne związki z naczelnymi a nie obcy który przyszedł i nas "zrobił".

Teorię ewoloucji, jest (wbrew pozorom) bardzo trudno zrozumieć - tyle że warto.

Całe to rozumowanie z niewielkimi poprawkami, dało by się pewnie zaadoptować choćby do wytłumaczenia istnienia tygrysów.
prawda
mlodrob (212.59.250.xxx) 2010-06-18 09:28:23

BOG stworzyl nibirczykow :)oni w swej wilkosc chcieli upodobnic sie do BOGA stworzyli (zmodyfikowali nas)oni sa naszymi aniolami i demonami BOG obdarzyl nas dusza :)milosierdziem tak jak bysmy byli jego dziecmi:)to wywolalo gniew u nibirczykow i tak wybuchla(udokumentowana opisywana a nawet filmowana(armia BOGA ITP PODUKCJE)wojna w niebie zwolennikow i przeciwnikow TO POKRUTCE RESZTE LATWO JUZ SOBIE WYOBRAZIC
stek bzdur
umbra (77.253.3.xxx) 2010-06-21 05:44:25

odpowiedzi na pytania:
pytanie 1: jedynymi ludźmi nieodpornymi na promieniowanie UV są albinosi. skandynawowie są na nie jak najbardziej odporni. co wiecej, promieniowanie UV-B jest nam potrzebne do syntetyzowania witaminy D. dlaczego skandynawowie są bladzi? bo im więcej melaniny w skórze tym trudniej witaminę D syntetyzować. jest to przydatne w warunkach słabego nasłonecznienia. natomiast gdyby np. somalijczyków 1000 lat temu wysiedlić do norwegii - wszyscy cierpieliby na krzywice.

pytanie 2: zęby mądrości są pozostałościa po nasztch małpich przodkach, którzy mieli dłuższą szczękę. nie wyszystkim wyrastają i psują się w ekspresowym tempie, jako, że jest to organ w zaniku.

pytanie 3: to nie biodra sa za małe tylko głowki dzieci za duże. nasz mózg urusł stosunkowo szybko i nie cala anatomia nadążą za jego rozwojem. tak samo jak nasz kręgosłup nie jest do końca przystosowany do postawy wyprostowanej.

pytanie 4: jest nas prawie 7 miliardów, nie oczekuj, ze bedziemy tacy sami. wady ...
stek bzdur
umbra (77.253.3.xxx) 2010-06-21 05:46:09

rozwojowe wynikają z braku naturalnych drapieżników, które eliminowałyby słabszych przedstawicieli populacji. wady kumulują się i będzie ich coraz więcej, zapewniam.

pytanie 5: czynnik rH i różne grupy krwi stanowią doskonały przykład zmienności wewnątrzgatunkowej, który akurat jest naszym plusem. im większa różnorodność, tym większe szanse na przetrwanie danego gatunku. nie wyolbrzymialabym też faktów: tylko 15% populacji ma rH-, ryzyko konfliktu serologicznego jest niewielkie.

pytanie 6: indianie w rezerwatach w usa mają w 82% grupe A, nie wiem, skąd masz tak fałszywe dane.

dalej: "sklejenie" chromosomów nie jest sztuczne, to naturalny proces nie tak rzadki w przyrodzie. radze poczytać o ludzkiej ewolucji.

podsumowując: na każde z tych idiotycznych pytań odpowiedź jest w stanie dać przeciętny licealista z dostępem do googli, ktory nie spał na biologii. albo więc, drogi autorze, spałeś, albo jesteś skończonym idiotą, który nie umie z googli korzystać.
fdhd
hfgjf (213.17.152.xxx) 2010-06-23 19:31:22

a może tak ktos nauczy sie odmieniać słowo annunauki czy jakoś tak przez przypadki?
żenuua
DANUTA K-R 2010-07-11 19:50:34

Co to są naczelne ?
Według mnie zwierzęta, który fizyczność pozwala na więcej niż innych np. mogą wyrażać emocje, które my odbieramy i może rozumiemy, mogą wykonywać gesty, czynności za którymi według ludzi jest inteligencja.
Ale dlaczego naczelne się zatrzymały w rozwoju ?
Przecież goryle, czy szympansy od tysięcy lat są takie same. Ich inteligencja nie wychodzi po za pewną granicę.
Hm..według mnie ktoś celowo około miliona lat wstecz manipulował przy genach..i o tym mówi wiele środowisk, nawet naukowych..tylko przy jakich genach?
Ja uważam, że wystarczyło naczelnego goryla pozbawić włosów..zrobić go prawie golasem..i postęp w człowieczeństwo był już..załatwiony..
A może to jakaś nie doróbka pechowca, laboranta Annunakiego spowodowała powstanie nowego gatunku..homo-sapiens..?
Gdybyśmy mieli dobrą sierść..nie byłoby ..walki o ogień..

stek bzdur cz. 2
umbra (77.253.7.xxx) 2010-07-15 11:12:32

jezu co ja czytam

droga danutko, kto cie uczył biologii? na miejscu twojego nauczyciela byłabym zdruzgotana, że wiedza, którą staralam sie przekazać spłynęła jak po kaczce.

ludzie SĄ naczelnymi. jesteśmy ssakami naczelnymi z rodziny człowiekowatych.
od goryla różnisz się nie tylko owłosieniem, ale inną budową czaszki, żuchwy, kręgosłupa, miednicy itd. są to różnice nieznaczne, ale pozwalają gorylowi, szympansowi czy orangutanowi świetnie funkcjonować w dżunglii, a tobie NIE. ludzie wyewoluowałaś na trawiastych równinach i na płaskim gruncie mamy swoją niszę. twierdzenie, że my wyewoluowaliśmy a reszta naczelnych stoi w miejscu jest idiotyczne. poszlismy w zupelnie innych kierunkach po prostu. orangutan mógłby powiedzieć "my tak swietnie wyewoluowaliśmy, tak sprawnie chodzimy po drzewach a oni stoją w miejscu na tej ziemi bez sensu". wysoka inteligencja nie jest ostatecznym produktem ewolucji i nie jest konieczna do przetrwania. była potrzebna nam, bo jesteśmy gatunkiem sła...
stek bzdur cz. 2
umbra (77.253.7.xxx) 2010-07-15 11:13:02

abym. dorosły szympans ma siłę porównywalną z 3ema mężczyznami.
Anonimowy (88.220.187.xxx) 2010-08-06 12:42:04

Jeśli ludzkie DNA nie mogło samo powstać, to co powiedzieć o DNA szympansa, które od ludzkiego różni się o 2-3%? Czy autor artykułu czytał cytowaną książkę "Afrykański exodus: Pochodzenie człowieka współczesnego"? Chyba nie, bo bardzo ładnie objaśnia ona przyczyny zmienności genetycznej, a ponadto opisuje liczne stadia pośrednie, pomiędzy nami a naszymi dalekimi przodkami.
Osobiście bardzo polecam.
Anonimowy (83.24.133.xxx) 2010-08-08 21:39:16

Co ja czytam?!
DANUTA K-R 2010-08-28 12:07:54

,,Zmienność genetyczna,, co oznacza ?
Pewnie ta zmienność dzieje się bez przerwy i fizycznie..my ludzie jesteśmy stąd..z Ziemi
ale...
ale nasza inteligencja jest dodana..nie z Ziemi.
Ja szanuję zwierzęta, ale czuje ich pewną obcość (planetarną)..Czy to mój defekt..czy ORH- ?
małe sprostowanie
devilan1410 (87.199.45.xxx) 2010-09-02 20:29:26

nie ma czegoś takiego jak rasa biała
jest albo RASA, albo biała
RASA to słowianie i aryjcy, którzy na Ziemi byli pierwsi, ich dziedzictwo to podobno ponad 1,5 mld lat
po nich na Ziemię przybyli żółci (przyjacielsko nastawieni), którzy osiedlili się na dzisiejszych ziemiach kontynentu azjatyckiego
na samym końcu przybyli tutaj czarni (choć nastawieni wrogo, zostali przyjęci i tak jak żółci, brali lekcje od białych, nie dlatego że ich kolor skóry był inny niż biały, dlatego, że rozwój duchowy białych był na najwyższym poziomie ze wszystkich grup ludzi, którzy zamieszkiwali Ziemię)
około 5 tys. lat temu na Ziemię przybyli Annunaki
mieszali się oni na początku z czarnymi jako z grupą najmniej doświadczoną i mało spostrzegawczą
potem byli żółci, którzy także nie mieli odporności na kłamstwo obcych pasożytów
od 2 tys. lat krzyżują się z RASĄ, słowianami i aryjcami, aczkolwiek są jeszcze nieliczni w prostej linii
jeżeli kogoś to interesuje, zapraszam na youtube, wystarczy wpisać "co to...
osraj (178.182.76.xxx) 2010-09-04 15:11:18

osrajcie sie
dementi do bajek o kosmitach
fenris (217.153.139.xxx) 2010-10-18 20:30:00

"Dlaczego tak wielu białych ma zbyt małą szczękę, często nie mieszczącą wszystkich 32 zębów, powodującą powszechne wady zgryzu? Tzw. aparat na zęby to teraz norma. Niemal powszechnym zabiegiem stało się wyrywanie wszystkich zębów nr 8 nie mieszczących się po prostu w szczęce."

U małp człekokształtnych wąskonosych (do których należeli też małpi przodkowie człowieka) występuje 32 zęby tak jak u ludzi.U małp występuje prognatyzm, czyli wysunięcie twarzoczaszki ku przodowi.
U niektórych grup etnicznych został on do dziś (m.in pigmeje, murzyni. aborygeni)
, u większości ludzi zanika.U białych napewno i chyba u częsci indian ameryki północnej zanikł całkiem i nie mamy wogóle prognatyzmu.Japończycy mają bardzo mały prognatyzm, część azjatów mały,indianie południowej ameryki średni, itd.
Prognatyzm to wysunięcie żuchwy i szczęki po za linie policzków, brwi.Białemu można przyłożyć linijkę do twarzy i nie licząc nosa żuchwa,szczęka,policzki i brwi są w lini prostej.
Obejrzyjci...
dementi do bajek o kosmitach cz2
fenris (217.153.139.xxx) 2010-10-19 11:30:35

Obejrzyjcie białych,murzynów,szympansły,goryle z profilu.Goryle z profilu mają najsilniejszy prognatyzm z naczelnych człekokształtnych.
Zanikanie małpich cech w wyniku procesu ewolucji nie jest dowodem kosmicznego pochodzenia człowieka.
JAK CZEGOŚ NIE ROZUMIECIE TO NIE WYPISUJCIE ŻE TO JEST DOWODEM ŻE CZŁOWIEKA STWORZYLI JACYŚ KOSMICI.
NIE CHCE PRZEZ TO POWIEDZIEĆ ŻE KOSMICI NIEISTNIEJĄ.UWAŻAM ŻE PEWNIE SĄ INNE CYWILIZACJE WE WSZECHŚWIECIE. ALE ONE POWSTAŁY SAMOCZYNNIE ("skrajny ewoluicjonizm") ALBO życie ZOSTAŁO STWORZONE PRZEZ BOGA a potem ewoluowało ku bardziej skomplikowanym formom ("ewolucjonizm zwykły" który można łączyć z wiarą w Boga, ew.jak nieliczni wolą Bogów).Nie powinno się tłumaczyć powstania jednej cywilizacji przez stworzenie przez drugą cywilizację.To nie jest żadne wytłumaczenie bo ta pierwsza cywilizacja musiała też skądś się wziąć.
Nie jest prawdą, że powszechne stało się wyrywanie 8 zęba.Zdecydowanie mnież niż 50% ludzi ma taki zabieg.
lol Wszystkie inne naczelne mają 48 chromosomów
fenris (217.153.139.xxx) 2010-10-19 12:44:24

"Wszystkie inne małpy naczelne mają 48 chromosomów"

hahahaa gdzie ten gość się uczył ?!
są cztery rodzaje gibonów :
jeden rodzaj ma 38 chromosómów
drugi 44
człowiek ma 46
goryl,szympans,orangutan 48
50 gibon siamang
52 gibon czubak

skoro do powstania 46 chromosomów człowieka trzeba inżynierii kosmitów to rozumiem że siamanga i czubaka też robili kosmici ?! ciekawe po co kosmici dodają małpom chromosomy ?
4000 bledow w DNA
remek 2012-01-18 13:55:09

4000 bledow w DNA? Kiedy je naprawia?
Sławek (82.160.207.xxx) 2012-10-26 16:30:59

Ekspansywna i destrukcyjna rasa biała nigdy nie stanowiła i nie będzie stanowić realnego zagrożenie dla całej planety Ziemia. Możemy li tylko stanowić zagrożenie dla "chwilowego" zaniku życia na tej planecie.
I WANT
skubany (81.26.0.xxx) 2012-10-27 21:21:26

I want to be invincible !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimowy (178.43.138.xxx) 2013-02-24 10:42:29

ale bzdury
o zesz kurrr
ja (89.101.82.xxx) 2014-12-14 22:40:26

co to curva za rasistowski artykul?!.rasa biala jest destrukcyjna?.pewnie dlatego jest sukcesywnie wyniszczana tak,ze nas bialych zostalo juz tylko 8,5%.moze rasa czarna jest konstruktywna i powinno sie nia zapelnic europe w nasze miejsce?{na co wsazuje dzisiejszy trend w polityce}-mimo,ze stado szympansow wypuszczone na wolnosc nie zbuduje nowego jambojet'a.a moze powinien to byc znienawidzony przez wszystkich faszystowski narod wybrakowany,przez boga odrzucony,oprawca kanaanu,ktorego jedynym wynalazkiem jest lichwa?."
37 „Jerozolimo, Jerozolimo, zabijająca proroków+ i kamienująca+ tych, którzy zostali do niej posłani+ — jakże często chciałem zebrać twoje dzieci, jak kokoszka zbiera swe kurczęta pod skrzydła!+ Ale wyście tego nie chcieli.+ 38 Oto wasz dom+ jest wam pozostawiony".Ewangelia Mateusza 23.
Amesh (212.160.202.xxx) 2015-01-20 10:58:02

Fantazję to ty gościu masz w nadmiarze - kosztem zdrowego rozsądku zapewne.
Anonimowy (31.178.55.xxx) 2015-04-07 11:03:05

Zastanawiamy się nad przebiegiem ewolucji/migracji/krzyżowania itp. A decyzyjność co dalej jest prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych
wyborów tych, którzy mogą wpływać na przyszłość.
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."