Nawigacja: Strona główna Inne Nibiru w matrycy kodu Biblii

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Nibiru w matrycy kodu Biblii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacques Grand Guignol   
Sobota, 08 Maj 2010 12:22

12/2012 tę datę program Kodu Biblii znajduje tylko jedną! Jeden oznacza 1. Dlatego wróciłem po 2 latach ponownie do tej jedynej w swoim rodzaju matrycy.

Po wpisaniu jej w program dostajemy informację, że 7 literowa formuła daty może wystąpić w całej Biblii 5,85777 razy. To spore prawdopodobieństwo odnalezienia słowa, bo prawie 6 razy, ale jednak bardzo mało jak na 7 literowe słowo.

Taka okoliczność musi zadziwiać i informować, że jest to szczególna formuła, która po włączeniu przeszukiwania Biblii pojawia się tylko jeden jedyny raz.

Przypadkiem poszerzyłem zakres poszukiwań w matrycy "2012". Znalazłem (!) NIBIRU jest ustawiona w taki sposób, że nie sposób nie uznać, że matryca to jakaś nieprzypadkowy zapis komputerowy sprzed co najmniej 2000 tysięcy lat, czyli okresu w którym była pisana Biblia po hebrajsku. Będę to opracowywał i obrazy wkleję w ten temat. Tak czułem, że odnalezienie Nibiru jest kwestią odpowiedniego czasu, ponieważ nie można odkryć pewnych rzeczy w KB przed odpowiednim czasem. Tak jesteśmy zdeterminowani i zaprogramowani. Kod Biblii to fakt, ale z czym mamy do czynienia tak naprawdę nie mam pojęcia. Czy z wyższą świadomością, czy z cywilizacją, która przybyła z innej planety podając się za bogów, czy z matrixem, gdzie każdy szczegół naszego życia jest zaplanowany?

P.S. (10:15)

Jestem w szoku. Nie wiem za co się brać najpierw, bo matryca jest dość spora, ale to tłumaczy, że NIBIRU będzie przechodzić długo, a nie będzie jakimś tam epizodem.

Jestem tak podekscytowany, że sobie nie wyobrażacie. Słowo NIBIRU poszukałem na hebrajskich stronach i znałem go już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz ciekawość wzięła górę, jednak bałem się, że jest to zbyt współczesna nazwa, choć matryca jest po to by przewidzieć taki mankament słowotwórczy, to jednak brałem pod uwagę jakiś błąd w zapisie. Układ w matrycy tego słowa, które pojawia się w dwóch miejscach i to podwójnie jakby mówiło “nie jestem przypadkowym zapisem… występuję tu dwa razy”, jeży mi włos na głowie.

P.S (10:27)

Pierwsze dwa słowa NIBIRU są oddalone o 644 - 715 kolumn od miejsca oznaczonego jako 12/2012. Oznaczałoby to, że od 2012 grudnia trzeba odjąć dokładnie dwa lata (715 dni). Czyli Nibiru będzie widoczna na początku 2011 roku?

Następnie przestałaby być widoczna pod koniec 2013 roku? (235 – 298 kolumn dalej - dwa słowa NIBIRU na lewo od 12/2012)

Czy taki fakt w matrycy może być przypadkiem? Prędzej może być żartem Boga, czy bogów, ale to dowodzi, że istnieją.

Załóżmy, że nie ma NIBIRU. To kto stworzył taką matrycę? Stworzył ją ponad 2000 lat temu? Wiedząc, że będziemy poszukiwać akurat słowa NIBIRU, po co? Po to żeby z nas zadrwić?

A OTO PIERWSZA GRAFIKA

Nibiru Krzyż 2012

DLA PORÓWNANIA POPRZEDNIA WERSJA W KTÓREJ SĄ ZAZNACZONE KATAKLIZMY

Kosmos Kataklizm 2012

Niestety muszę przypomnieć, że ta matryca także przewiduje chip666 i NWO, które będzie chciało wykończyć ludzi wirusem grypy i innych chorób.

Właściwie mógłbym na tym poprzestać w końcu znamy datę widoczności NIBIRU dla zwykłych ludzi… czyli początek 2011 roku. Zapewne będziemy wiedzieć o niej wcześniej, gdy zauważy ją jakiś astronom amator. Będą jazdy. Póki co możemy obserwować wzmaganie się trzęsień ziemi i kataklizmów, których NWO nie jest w stanie ukryć, najwyżej może próbować zrzucić je na ocieplenie klimatu, ale trudno im będzie powiązać trzęsienia ziemi z ocieplaniem się klimatu, zwłaszcza, że obserwujemy w Polsce powrót epoki lodowcowej.

P.S. (11:44)

Dowcip to może być wyższej świadomości, ale ja się śmieję bardziej z niesamowitości tego odkrycia. Musze dodać, że słowo NIBIRU to NIE jakieś tam 3 literowe banialuki, to 6 literowa formuła. Niech mi spec od prawdopodobieństwa udowodni, że coś takiego to przypadek. Prędzej wygram w totka trafiając 6 liczb, niż matematyk udowodni, że odkrycie w KB NIBIRU to przypadek.

Prawdopodobieństwo przybycia NIBIRU wzrasta dzisiaj do 99%.

Coś się dzieje nie można temu zaprzeczyć. Przemieszczają się bieguny i pole magnetyczne słabnie co potwierdzają naukowcy. Ptaki tracą orientację. Wczorajsza wiadomości o rozbiciu się szpaków o ziemię jakby oszalały i pikowały w dół na pewną śmierć to nie są już żarty. Jeśli nawet uznać, że źle interpretuję matrycę, a słowo Nibiru oznacza, że to pomyłka i nie chodzi o NIBIRU choć to mało prawdopodobne ze względu na występowanie jej dwukrotnie, to mam proste pytanie. Co się dzieje na Ziemi, że obserwujemy coraz dziwniejsze nie występujące wcześniej zjawiska? Ba! Nie tylko na Ziemi, ale zmiany jakie zachodzą na Słońcu i na innych planetach powinny co najmniej niepokoić naukowców, którzy w jakiś niewytłumaczalny sposób siedzą cicho jakby nabrali wody w usta, albo ktoś im je zakneblował.

P.S. (matryca ujawnia 14:13)

NIBIRU jest to PLANETA (4 litery) KRZYŻA (3 litery) GNIEWU (4 litery).

628 dni przed 12/2012 KRZYŻ zacznie robić jakiś obrót? Punkt zwrotu może być 42 dni później – jakieś peryhelium? Od czasu peryhelium, to ma trwać jeszcze 31 dni? Ta interpretacja jest bardzo daleko idąca, choćby dlatego, że NIBIRU byłaby widoczna dopiero 100 dni. Może wtedy zacznie się przebiegunowanie? Czyli mniej więcej od marca do maja 2011 roku. To raczej nie pasuje do innych przepowiedni. Może ten obrót umiejscowiony w tym czasie dotyczy czegoś innego?

W każdym razie na matrycy słowo KRZYŻ (3 litery) robi obrót o około 130 stopni.

Planeta Krzyża

To dość niezwykły układ, który się pojawił z tym słowem. Wrzuciłem powyżej obraz, może ktoś będzie miał inny pomysł na interpretację tej części matrycy. (Powyższy wycinek znajduje się jak już wcześniej pisałem 100 kolumn dalej na lewo od miejsca w którym zaczyna się słowo NIBIRU. Łączą ten rysunek, słowa PLANETA i KRZYŻ ze słowem NIBIRU, więc jak najbardziej obrót dotyczy tego zjawiska).

P.S. (23:12)

Słowo NIBIRU występuje podwójnie tylko tak jak na obrazie – blisko 12/2012. Dalsze występowanie słowa NIBIRU jest w dużych odstępach i występuje tylko pojedynczo. Matryca ma 63403 kolumn. Wycinek, który przedstawia obrazek to 1/63 matrycy.  Na tym wycinku znajduje się 4 z 38 znalezionych słów Nibiru. Co stanowi ponad 10% na powierzchni 1,5% matrycy.  Można powiedzieć, że słowo Nibiru jest wręcz specjalnie upchane w pobliżu daty 12/2012. Występowanie słowa w takim układzie jest szczególne, zwłaszcza, że odwzorowuje możliwą jednostkę czasową w której może być widoczna planeta z Ziemi.

Jestem bardzo sceptyczny wobec tego odkrycia, bo przecież planety jak nie ma tak nie ma, ale ta matryca to jakiś fenomen na miarę cywilizacji rozwiniętej kilkaset razy bardziej od naszej, która mogła istnieć. Możliwości obliczeniowe współczesnych komputerów nie są w stanie stworzyć Biblii w której zakodowane zostałyby rysunki słowne jak kalambury. Ta Biblia powstała ponad 2000 lat temu. Nie została wymyślona wczoraj przez genialnego szyfranta.

P.S. (2010.03.13 19:48)

Mój komputer z Athlon 3000 już 13 godzin poszukuje słowa NIBIRU z odstępem od 1 do 200 liter.

Monitor systemu wskazuje na wykorzystanie CPU 100%, pamięć RAM 44,3% (219,4MB), przestrzeń wymiany 4,7% (44,9 MB).

Mam nadzieję, że wyższa świadomość, która pisała Biblię zdaje sobie sprawę, że moja cierpliwość się kończy wprost proporcjonalnie do wykorzystania CPU.

P.S. (23:09)

Moja cierpliwość się skończyła i wyłączyłem przeszukiwanie. Jednak dało ciekawy rezultat. Okazuje się, że w wycinku matrycy jaki przedstawiłem na obrazie pojawiły się 2 słowa NIBIRU, które łączą ją w całość. Na całej matrycy mającej 63 tysiące kolumn nie ma takiego miejsca jak to z datą 12/2012. Nie jest to przypadek.

Przestaję powoli być sceptyczny do plotek o NIBIRU. Zaczynam wierzyć, że NIBIRU istnieje i nadchodzi.

Nie wiem jak można stworzyć coś takiego jak Kod Biblii. Można napisać różne książki i zakodować w nich różne rzeczy, ale rzeczą niemożliwą jest zakodować w nich przyszłość i zapisać w takiej księdze wszystko co ma się wydarzyć.

Jednak Kod Biblii jest faktem. Nie jesteśmy sami we wszechświecie. I w porównaniu z tymi, którzy dali tę księgę Izraelowi jesteśmy na etapie rozwoju pantofelka.

Nostradamus próbował stworzyć własny szyfr i zakodować w nim przyszłość, ale to co odkrywa Kod Biblii przerasta wszelkie możliwości matematyczne dla nas paranormalne. Twórca KB musiał dysponować niewyobrażalną mocą obliczeniową umysłu, lub sztucznej inteligencji. Wszystko jest liczbą, ale żeby zapisać cyfrowo świat by móc obliczać każde wydarzenie trzeba posiadać moc obliczeniową chyba 6 wymiaru. Jak my potrafimy obliczyć ruch szachowy tak Oni potrafią obliczyć zdarzenia w trójwymiarowej rzeczywistości + czwarty wymiar czas. Ale dla nich nasza rzeczywistość musiałaby być tak prymitywna jak dla nas szachy w które i tak tylko niewielu potrafi grać na wysokim poziomie.

P.S. (2010.03.14 8:10)

Kolejne niezwykłości w matrycy.

1) Wyraźnie jest napisane, że jest to planeta krzyża, lub zależy od interpretacji tego słowa może być planetą gniewu.

2) Słowo PLANETA pojawia się wielokrotnie przed 12/2012, a potem już jakby zdawkowo wspomina, zaraz za datą 12/2012, że jest to planeta gniewu (krzyża), a następnie już tylko kilka razy jakby z racji pisania zrozumiale pojawia się słowo PLANETA i to dość jakby precyzyjne, czyli o małym odstępie liter. To tak jakby w tym czasie gazety zaczęły rozpisywać się na temat tej planety i nastąpiła panika.

3) Na samym początku przeszukiwanego okresu słowo PLANETA łączy się ze słowem NIBIRU literą.

Po prostu ta planeta w Kodzie Biblii istnieje, zbliża się do Ziemi i w kulminacyjnym momencie wywoła niespotykane kataklizmy… ale zdaje się, że coś zostanie uruchomione koło Kairu, może chodzi o projekt Cheops. Wygląda to jak bajka, ale to jest napisane w Biblii tak prosto i zrozumiale, że aż szczęka opada.

Wcześniej badałem tylko niewielką część tej matrycy i nie dziwię się, że nic z tego nie wiedziałem, bo wszystko jest narysowane, ale na większej powierzchni.

To wygląda tak, że NIBIRU to nie jakiś epizod, lecz coś co bardzo powoli będzie pokazywać swoją potęgę niszczenia co już doświadczamy, a w pewnym momencie to coś zobaczymy. Tak jest napisane w rozkodowanej Biblii.

P.S. (10:31)

Słowo PLANETA oznacza też ORB czyli “ciało niebieskie”. Tak duża ilość tego słowa przed datą 12/2012 może oznaczać deszcz asteroid.

Słowo POLSKA (5 liter) jest 3 razy. Planeta miała spory wpływ na Polskę 4 lata temu, czyli około 10/2008 roku. To by się zgadzało, bo wtedy wystąpiło sporo trzęsień ziemi na terenie Polski.

Planeta może mieć jeszcze jakiś szczególny wpływ na Polskę około 8/2011 roku. Może spadnie wtedy asteroid?

P.S. (10:57)

WARSZAWA 18 razy (5 liter) coś za bardzo spleciona jest ze słowem PLANETA (ORB).

Pamiętacie tego kloszarda uznanego za wariata, który chodzi po Warszawie i powtarza, że leci na to miasto asteroida za jej grzechy?

Słowo KRAKÓW, które posiada również (5 liter) nie wystąpiło ani razu w tej części matrycy co jest statystycznie rzecz biorąc dziwne, bo słowo WARSZAWA wystąpiło 18 razy. To kolejny dowód, że matryca nie jest przypadkowa, bo statystycznie słowo KRAKÓW musiałoby wystąpić chociaż raz.

Piramida Katun

NWO na dolarze

A tak przy okazji. Ta piramida, która jest na amerykańskim dolarze mówi o tym, że wiele rzeczy było planowanych już w 1756 roku. W 1772 roku nastąpił rozbiór Polski i wtedy zaczęto wprowadzać mechanizmy socjalistyczne w zamian za feudalne praktycznie niczym się nie różniące poza pewnymi kwestiami ideologicznymi, ponieważ rozwój świadomości ludzi musiał być zastąpiony jakąś zakłamaną niewolniczą ideą, a feudalizm miał stać się straszakiem przeciwko kapitalizmowi.  Dla inteligentnego człowieka feudalizm i socjalizm jest oparty na tych samych zasadach kapitalistycznych, co nie jest takie oczywiste dla masy niewolników jakich jest w społeczeństwie 86%.

Red Knight zauważa to na niewyjasnione.pl w temacie Kod Biblii. Wiąże ich działalność z rokiem 2012, kiedy to kończy się piramida, a zaczyna wielkie oko, jakby oko Wielkiego Brata. Zadaje pytanie w związku z tym. Co oni wiedzą? I dlaczego planują na 2012 zniewolenie ludzkości, jeśli wiedzą, że nadchodzi wielka katastrofa? A może o tym nie wiedzą? Wie to natomiast Kod Biblii i ten który go stworzył po to by poinformować ludzkość o planowaniu zniszczenia tej hołoty, która chce zniewolić ludzkość?

A może dlatego, że oni o tym wiedzą stworzyli program, który ma pomóc im uciec przed kataklizmem, a ich symbol oznacza, że w tym latach kończy się czas w którym muszą wybudować sobie schrony i bazy w kosmosie?

Pomijając ten problem znamy fakty dotyczące zakłamanej idei socjalistycznej oraz ogromnych oligarchicznych biznesów, które są poza kontrolą tej idei, a zarabiają na tej idei. Jeśli ktoś nadal tego nie widzi, jest naprawdę głupcem nad głupcami.

Jak powiązanie NWO z socjalizmem jest rzeczą niepojętą i nieprawdopodobną dla nawet inteligentnego umysłu i wręcz science fiction to nie zauważenie oszustwa w idei socjalistycznej mającej wiele wspólnego z feudalną jest prymitywizmem graniczącym z poziomem ludzi pierwotnych.

P.S. (18:58)

Gwiazda Śmierci “strzela” w Ziemię kometami. TUTAJ

NASA przyznaje, że istnieje czerwony lub brązowy karzeł w pobliżu US, a to zmienia wszystko i możemy mieć do czynienia z Planetą, która będzie wchodzić w US z tamtego układu.

Co jeszcze ukrywa NASA?

Takie zagadnienia jak zakazana archeologia, kreacjonizm równocześnie z ewolucją, rozbita Tiamat z której powstała Ziemia, dawne cywilizacje wyżej rozwinięte niż nasza, mózgi niewolników ogłupionych przez pseudonaukę, mogą zacząć funkcjonować na poważnie.

Już możecie zacząć się czuć rozczarowani i mocno oszukani przez współczesnych faraonów dla których budujecie piramidy Madoffa. Już dwa razy co najmniej was oszukali poważnie. Ukrywali przed wami fakt, że Ziemia krąży wokół Słońca. Raz w czasach “ciemności egipskich”, drugi raz w czasach średniowiecza. Powinniście co najmniej sceptycznie podchodzić do takich piramid Madoffa jak ZUS i OFE, ale wy nadal wierzycie w to co wam daje władza. To oznacza, że urodziliście się po to by być niewolnikami, wasza mentalność niewolników jest porażająca.

P.S. (22:09)

Robię dokładną grafikę matrycy. Już widzę jej cześć i robi na mnie wrażenie większe niż to co widziałem wcześniej.  Robi na mnie takie wrażenie, że każdy kto to zobaczy, powie, “to nie jest przypadek”.

Jak to zobaczycie. Zaczniecie się modlić. Odkopiecie swoich najstarszych Bogów i zaczniecie się do nich modlić.

P.S. (2010.03.15 17:47)

A oto opracowana przeze mnie matryca Kodu Biblii. Posiada 5650 kolumn i jest wycinkiem z matrycy posiadającej 63403 kolumny. Matryca jest ogromna, lecz została zeskalowana tak by stała się czytelna i pokazywała swoją niezwykłość.

W skali 1:1 posiadałaby rozdzielczość około 60 tys. pikseli na 300 pikseli. Byłby to cieniutki pasek ciągnący się w nieskończoność. Została ściśnięta, ale nie straciła swojej treści. W takiej skali pokazuje swoją nieprzypadkowość i niezwykłą celowość w układzie słów.

Planeta Krzyża Polska Warszawa

Nie sposób nie wierzyć czemuś co tak sprytnie zostało napisane ponad 2000 lat temu.

P.S.  (2010.03.18 8:34)

Dzisiaj przyszła mi taka myśl. Jeśli Nibiru to fakt i jeśli Kod Biblii informuje, że jakaś asteroida z ogona który ciągnie za sobą Nibiru spadnie na Warszawę to sprawa nie wygląda najlepiej. Trudno będzie znaleźć w KB rozmiar tej asteroidy. Jednak można się spodziewać, że w promieniu 1000 km nic nie zostanie.

P.S. (17:26)

Tym razem szukałem roku 2011-2012 w większej rozciągłości matrycy, czyli słowo 5 literowe w odstępach aż do 200 liter. Kolejny raz ukazał się obraz niezwykle nieprzypadkowy. Data w ukosie co ma dla mnie większe znaczenie występuje tylko raz i łączy się ze słowem NIBIRU – jest przedstawiona na rysunku. W tej części matrycy znalazłem tylko 10 słów z tą datą, a jest ona 5 literowa. NIBIRU jest 6 literowe i występuje w tej samej części matrycy, aż 14 razy. W dodatku słowo NIBIRU występuje kilka razy na ukos zwłaszcza przy głównej jedynej w całej Biblii dacie 7 literowej 12/2012.

Reszta słów oznaczających datę 2011-2012 łączy słowa NIBIRU, ale po dacie 12/2012 występuje tylko dwa razy i to wyraźnie zdawkowo do następnego słowa NIBIRU, ale już go nie łączy z poprzednimi faktami. Co oznacza w matrycy, którą czyta się od prawej do lewej, że ta data minęła. Aż ciarki przechodzą jak dokładnie i wyraziście ten temat NIBIRU jest opisywany w Kodzie Biblii. Po prostu, gdybym nie wiedział, że Sumerowie i inne kultury znały tę planetę i odkrył pierwszy raz Kod Biblii i znał hebrajski oraz przekaz przodków, że ta Biblia posiada zapis przyszłości to powiedziałbym: Tak! Biblia opisuje nadejście planety NIBIRU, której apogeum przejścia będzie w roku 2012.

To jest niewyobrażalne dla mnie, a co dopiero dla przeciętnego człowieka. Czytam jak w jakieś najbardziej wiarygodnej książce o nieistniejącej oficjalnie dla naukowców planecie. Nieistniejącej dla NASA, na którą łoży zwykły człowiek haracz. Podejrzewają, że NASA o tej planecie wie. Tym gorzej dla NASA, bo ukrywa coś co powinna opublikować. Tym gorzej dla władzy, która kolejny raz okazuje się być przestępcza.

RYSUNEK Z UZUPEŁNIONĄ DATĄ 2011-2012

Matryca Całość 2011-2012

P.S. (23:17)

Odkrycie 6 literowego słowa METEORYT (oznacza też KRYSZTAŁ i HAILSTONE, czyli grad kamieni) występującego tylko dwa razy (w badanej matrycy o szerokości 5650 kolumn) w odległości 51 kolumn na prawo od głównej daty 12/2012 i 61 kolumn na lewo od tej daty.  Słowo w poziomie. Słowo o skoku liter 1. W TYM SAMYM WIERSZU! Wiersz nr 9. Badanie skok do 200 liter.  Jak nazwać to odkrycie? Tego fenomenu nie zrozumie nikt kto choć minimalnie nie ma pojęcia o prawdopodobieństwie w matematyce.

P.S. (2010.03.19 10:04)

Znalazłem jeszcze 3 słowa 5 literowe METEOR są one bardziej rozrzucone po matrycy, ale szukałem tylko skoku do 30 liter, bo brakuje mi już cierpliwości i mocy obliczeniowej komputera. Jedno łączy się z NIBIRU. Nie łączą bezpośrednio z WARSZAWĄ i są dość oddalone. Tylko słowo PLANETA lub można to tłumaczyć “ciało niebieskie” łączy się z WARSZAWĄ co niekoniecznie musiałoby oznaczać uderzenie asteroidy. Można odczytać, że NIBIRU będzie miała ogromny wpływ na WARSZAWĘ, ale tak samo będzie miała wpływ na całą Ziemię. Grad meteorytów jaki ma spaść w okolicach daty 12/2012 może zahaczyć o WARSZAWĘ. Tak to należałoby czytać. Chyba mogłoby to oznaczać, że nie będzie to jakiś konkretny i katastrofalny dla całej Polski meteoryt.

Ostatnio pojawiła się wiadomość, że w jednej z piramid został włączony promień światła. To zbiega się z informacjami z channelingów Lucyny Łobos. Chodzi o umieszczenie jakiegoś przedmiotu w jednej z piramid, który ma uruchomić ochronę Ziemi. Piramidy są rozsiane po całej kuli ziemskiej co jest dość niezwykłe. Mógłby być to jakiś starożytny mechanizm ochrony Ziemi przed zgubnym oddziaływaniem grawitacyjnym planety Nibiru. Wszystko na to wskazuje. O prądach tellurycznych Ziemi również się nie mówi oficjalnie, ale coś takiego dla badaczy zjawisk paranormalnych istnieje. To wszystko niezwykle trzymałoby się całości i aż dziw, że nauka nie radzi sobie z takimi przekazami historycznymi. Jakbyśmy żyli w średniowieczu i okłamywano nas ukrywając teorię heliocentryczną. W dobie XXI wieku o tak rozwiniętej nowoczesnej technologii, nadal jest możliwa manipulacja i na tak ogromną skalę wyeliminowanie ważnych informacji i sprowadzenie ich do poziomu bajek czy science fiction.

Nawet wmawiając ludziom, że są wykształceni, a mówienie o NIBIRU to jakiś ciemnogród  utwierdza ich w przekonaniu, że wszystko co nie jest w oficjalnych książkach jest wymysłem nienaukowym. Bardzo sprytne. Zwłaszcza, że ogromna masa ludzi nie myśli, lecz przyjmuje fakty naukowe jak coś niepodważalnego. Niestety 86% społeczeństwa posiada mniej niż 110IQ i w dodatku większość z nich jest właśnie tak wykształcona jak chce władza. Niestety, kolejny raz ludzie przekonają się, jak łatwo nimi manipulować i kolejny raz jeśli nic się nie zmieni w ich umysłach, zapomną o tym i uznają wszystko za mit, po 100 latach. Jak łatwo manipulować faktami?

Przykładem jest rewizjonizm historyczny, który coraz łatwiej zakłada, że obóz koncentracyjny nie istniał i jest mistyfikacją, a Niemcy byli ofiarami II wojny światowej, bo zostali wypędzeni z ziem Polski.  Robią to oczywiście Niemcy, świadomie i z premedytacją. Zaledwie po 50 latach od II wojny światowej potrafią zakłamywać historię. Jesteśmy tego świadkami na własnych oczach, choć jeszcze pokolenie, które przeżyło obozy koncentracyjne nie odeszło z tego świata. Jak łatwo po 60 latach można zacząć zakłamywać historię, bo w końcu piszą ją zwycięzcy, tak zupełnie łatwo zrobić to po 3600 latach od kiedy mogła ostatni raz przechodzić w pobliżu naszego Układu Słonecznego Nibiru.

Już oficjalnie wiadomo, że obok naszego US istnieje brązowy karzeł. To powinno niepokoić umysły naukowców, lecz jakoś nie przebijają się przez szum medialny, który najwidoczniej ma swój świadomy cel.

P.S. (2010.03.20 11:02)

Jest koncepcja znalezienia coś o Projekcie Cheops i czy matryca zakłada włączenie i w jaki sposób tego o czym mówi PC.

Czyli znalezienie możliwości włączenia piramid jako starożytnej ochrony przed Nibiru. To jednak może być bardzo trudne. Nie posiadam takich mocy obliczeniowych komputera, bo szukanie słów powyżej skoku 30 może skończyć się całodniowym czekaniem na wynik i przez to ograniczenie się do kilku słów, a potem intuicyjnie będzie trzeba znaleźć miejsce w którym mogłaby być instrukcja włączenia piramid. W przypadku istnienia NIBIRU przesłanki są oczywiste, że ilość występowania tego słowa przy dacie 12/2012 jest niezwykła. W przypadku Projekt Cheops znaczenie słowa oszustwo lub prawda niekoniecznie może być jasne i oczywiste. Idea wydaje się być słuszna i dlatego tak szczegółowe przeszukanie matrycy byłoby opłacalne, choćby po to by jednak ratować tę zdemoralizowaną i głupią ludzkość dającą się masowo manipulować przez media, głosującą na kłamców. Przy okazji dowiedzielibyśmy się, czy Enki z PC to prawdomówny gość, czy może brat Donalda Tuska, który na samym końcu zabrawszy kasę “na PC”, kupi sobie bilet w rosyjskiej rakiecie i jeszcze prześle ostatnie przesłanie dla pozostałej na Ziemi ludzkości: “wyginiecie jak dinozaury nawet jeśli będzie was stać na bilet do Egiptu”

P.S. (2010.03.21 22:37)

Dzisiaj po części wykonałem plan z poprzedniego wpisu. Znalazłem na szerokości 25900-26200 kolumn tylko jedno słowo FARAON, a wokół niego było najwięcej słowa PUT(umieścić), zaś w przeszukiwanej matrycy występowało, aż 27 razy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że oba słowa są 4 literowe i łączą się ze słowem PROJEKT (4 literowe), które występuje 4 razy. Podobne, ale inne słowo hebrajskie PROJEKT (4 literowe) występujące 2 razy dopełnia rysunek piramidy. Wszystko to otoczone słowem KAIR (4 literowe) występującym 5 razy. Połączone ze słowem CHEOPS (4 literowe) występujące 3 razy. Połączone ze słowem PROTECT (kokon, osłona – 4 literowe) występujące 2 razy.

Nie ma słowa Egipt. Nie ma słowa GIZA (4 literowe)! Utarło się: piramidy w Gizie, ale chyba rzeczywiście można mówić o piramidach w Kairze.

To na razie tyle. Rysunek robi się coraz mniej czytelny, a nie za bardzo mam cierpliwość do porządkowania kolorów z których praktycznych, bo rozróżnialnych dla mnie jest najwyżej 4.

Kair Projekt Cheops

Nie wiem jak to interpretować. Wszystko wskazuje na to, że piramidy do czegoś służyły. Po co występowałoby tyle razy słowo UMIEŚCIĆ? A słowo OSŁONA (kokon) ciągnęło się przez część matrycy, gdzie występuje GRAD METEORÓW? W jednym miejscu CHEOPS pokrywa się z NIBIRU i od tego momentu kończy się jakby podwójna NIBIRU. Słowo PLANETA opada w dół, jakby rzeczywiście PROJEKT CHEOPS zadziałał. Opada też słowo KRZYŻ (gniew). Od tego momentu ciągnie się słowo OSŁONA.

Nie wiem co oznaczają dwie liczby 666. Są w tym samym wierszu i podobnie symetrycznie ustawione do daty 12/2012 jak GRAD METEORÓW.

AHA! Przeszukując inną część matrycy dowiedziałem się, że NIBIRU jest jak KIEŁ-PSI OGON ZAMIATACZ i wiąże się z wielką MAKABRĄ. Widziałem też, że można dowiedzieć się jaki ma rozmiar, ale tej liczby nawet nie próbowałem szukać, bo pamiętam doświadczenia z poszukiwaniem liczb Lotto.

A teraz jeszcze porównałem ze starym rysunkiem tej matrycy i słowo ACTIVE  (aktywny) łączy się literą (to dużo znaczy!) ze słowem CHEOPS i pokrywa z PROJEKT.

P.S. (2010.03.23 11:03)

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy "Z nieba zstąpi Pan Grozy" oraz "Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon".

Normalnie jakby pisał o NIBIRU.

Także szukałem w matrycy coś o FARAONIE i 666, ale na razie tylko pobieżnie. Wyglądałoby na to że faktycznie chodzi o jakąś energię, która także jest w człowieku, i którą można wykorzystać do ochrony Ziemi przed NIBIRU. Niby się to zgadza z przekazem channelingu Lucyny Łobos. Wręcz to wygląda na wyjęte z filmu “Piąty element”, gdzie przybysz musiał wyzwolić w sobie miłość i powstrzymać lecącą planetę. W pewnym momencie zobaczył jak okropni są ludzie i nie warto ich ratować.

W sumie niby się to zgadza również z teorią ewolucji z czasem głupoty u ludzi. Można to tak tłumaczyć: Kiedy pamiętano jak działają piramidy, włączano je na czas przejścia NIBIRU. Nie zrobiono tego ostatnio i doszło do potopu. Ludzie nie pamiętali do czego służą piramidy rozsiane na całej ziemi i zaczęli na nich robić różne magiczne praktyki symbolizujące praktyki przodków w celu “przebłagania” bogów i oddalenia kataklizmów, ale praktyki nie do końca była takie jak praprzodków, bo zamiast tzw. czystych ludzi (o czystych umysłach, nieskalanych złem) umieszczać w ołtarzu, który czerpał energię z ich miłości i tworzył KOKON ochronny, oni (nowi kapłani piramid) ich zarzynali. Tak praktykowano – zresztą nieskuteczny – rytuał, który był zdeformowaną imitacją rytuału ratującego Ziemię  przed planetą przejścia zwaną NIBIRU.

Na ile taka interpretacja jest prawdziwa, nie wiem, ale należy przyznać, że jest nieźle wymyślona, zwłaszcza, że takie tezy przewijają się przez twórczość rożnego rodzaju pisarzy, może nawet nieświadomych wieszczów.

P.S. (2010.03.26 16:21)

W komentarzu poruszyłem problem reinkarnacji i w związku z tym musiałem sprawdzić co mówi o tym Kod Biblii.

W momencie wpisania słowa okazało się, że prawdopodobieństwo jego wystąpienia jest znikome bo 0,5, a słowo ma 8 liter.

Włączyłem przeszukiwanie i komputer jak zwykle zawiesił się graficznie (100% obciążenie procesora), ale widać było jak trwa przeszukiwanie. Gdy skończył moje zaskoczenie było pozytywne. W opisie widniała liczba 1.

REINKARNACJA

Już drugi dzień szukam coś o niej zagłębiając się dokładnie w matrycę, bo w pierwszej chwili miałem wątpliwości. Z drugiej jednak strony po co Kod Biblii posiadałby 8 literowe słowo jako główne hasło i w ostateczności miałoby się pojawić przy nim słowo FALSEHOOD 4 literowe oznaczające kłamstwo? Matryca usiana jest 3 literowym słowem TRUE, zaś słów FAŁSZ jest niewiele, ale za to są 4 literowe i jedna odmiana oznaczająca również  zarozumialstwo – bezcelowość łączy się ze środkową literą REINKARNACJA, ale jest to już słowo rozbite, czyli o skoku większym niż 1 litera.

Po prostu nie sposób uznać, że coś czym zajmuje się matryca jest fikcją. A Kod Biblii nie wydaje się być fikcją, zwłaszcza, że przy słowie REINKARNACJA pojawia się słowo LAOS. Na Laos 61% ludzi to buddyści wierzący w reinkarnację, a 31% w animizm również religię, która uważa, że duchy wcielają się w ciała istot żywych do których zaliczają także rośliny.

Przy słowie REINKARNACJA znalazłem właściwie opis tego zjawiska. Po co Biblia zajmowałaby się tym zjawiskiem, by w końcu uznać je za kłamstwo. Spędzało mi to sen z powiek. W pewnym momencie natrafiłem na słowo AUTHORITY (władza) 4 literowe, które idealnie wpasowało się w słowo FALSEHOOD. O reinkarnacji właściwie mówią wszystkie religie, dopiero Kościół Katolicki wyrzucił tę doktrynę, choć ona wielokrotnie pojawia się także w słowach Chrystusa.

A oto matryca, na razie bez opisu słownego, bo trochę tego jest.

Reinkarnacja

Prawdopodobnie jedna z głównych treści, którą przekazuje matryca jest:

WŁADZA FAŁSZUJE PRAWDĘ O REINKARNACJI

Słowo AUTHORITY, czyli władza, a dokładnie może chodzić o autorytety zwłaszcza naukowe, które spotykają się z tym zjawiskiem codziennie np. ze względu na zawód jaki wykonują.

Chrystus również podlega prawdopodobnie reinkarnacji i urodził się według tego przekazu w zodiaku TAURUS (Byk).

Słowa jak zwykle układają się dość ciekawie. Przy Chrystusie pojawia się: fałszywe oskarżenie, dobroduszność, uczciwość, starożytność, namaszczony.

Dość ciekawa wydaje się być treść mówiąca o GRACZACH i REJESTRACH GRACZY (NADEJŚCIE SPÓŹNIONEGO GRACZA) MISTRZ – jakby to była gra, ale również jest wiele pojęć technicznych jak akumulator, kondensator, kapilara, łącznik, obieg. Co by oznaczało, że to jest jakiś mechanizm fizyczny, a może MATRIX?

To na razie tyle.

P.S. (2010.03.27 10:39)

Nie wierzysz, że Chrystus był anarchistą? Przeczytaj co pisał Mateusz w swojej Ewangelii.

Mt 20,25-28
25. Ale Jezus, przywoławszy ich, rzekł: Wiecie, iż książęta narodów nadużywają swej władzy nad nimi, a ich możni rządzą nimi samowolnie.
26. Nie tak ma być między wami; ale ktokolwiek by chciał między wami być wielki, niech będzie sługą waszym.
27. I ktokolwiek by chciał być między wami pierwszy, niech będzie sługą waszym.
28. Podobnie jak Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz aby służył i oddał życie swoje na okup za wielu.

A jak tłumaczyć jego wypowiedzi na temat ponownego urodzenia się (reinkarnacja?), a ptaki nie sieją i nie orzą, a żyją. Ludzie muszą za swoją ziemię płacić haracz władzy (feudalizm=socjalizm), a żeby zapłacić muszą coś wyprodukować z tej ziemi i sprzedać, ale jak coś sprzedają to muszą zapłacić kolejny podatek… przez to muszą wypełniać PITy, CITy i Bóg wie co jeszcze, a wtedy przestają mieć czas na handel. Koło kradzieży przez władzę się napędza. Im więcej władza chce podatków tym większa socjalistyczno-feudalna patologia, korupcja i przestępczość, którą determinuje głód i bieda.

Już dawno zostało przewidziane do czego prowadzi socjalizm, zostało to opisane w wielu współczesnych literaturach antytotalitarnych. Rozumiem, że ludzie są głupi i nie umieją czytać skoro dali się wpędzić w taką rzeczywistość jaką mamy obecnie. Jednak zaznaczam. Ci którzy dali się ogłupić zasługują na totalitaryzm, ale wara władzy od ludzi, którzy wiedzieli i wiedzą o co tu chodzi.

Idziemy dalej.

A tu? Chrystus mówi, że ludzie są bogami.

Jan. 10:34-36
34. Odpowiedział im Jezus: Czyż w zakonie waszym nie jest napisane: Ja rzekłem: Bogami jesteście?
35. Jeśli nazwał bogami tych, których doszło słowo Boże [a Pismo nie może być naruszone],
36. Do mnie, którego Ojciec poświęcił i posłał na świat, wy mówicie: Bluźnisz, dlatego, że powiedziałem: Jestem Synem Bożym?

To samo mówi Stary Testament.

Ps. 82:6
6. Rzekłem: Wyście bogami I wy wszyscy jesteście synami Najwyższego,

unknown
kulchem eljon uwnej atem elohim amarti-ani
wy_wszyscy Najwyższego synami/synowie_i wy bogami/bogowie rzekłem ja

Czy to nie pasuje do teorii kreacjonizmu i wizyty cywilizacji pozaziemskiej na Ziemi? Gdzie jest brakujące ogniwo w teorii Darwina? Tym ogniwem może okazać się istota w której DNA ktoś grzebał. Ktoś w końcu dał Biblię “małpom” w której najwyższej rangi specjaliści od szyfrów widzą zakodowane opisy wydarzeń… Przecież nie mogły wymyślić jej małpy Darwina?

P.S. (2010.03.30 15:31)

W poszukiwaniu czegoś o Kodzie Biblii natrafiłem na stronę: http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=101

Na niej czytamy:

“Zarówno 5770, jak i 5772 – lata 2010 oraz 2012  także łączą się z wyrazem kometa. Dni przerażenia krzyżują się natomiast z rokiem 2012. Ciemności i ponuro łączą się z kometą zaraz poniżej. Ziemia unicestwiona zapisane jest zaś w ukrytym tekście powyżej roku 2012. Tu też pojawia się możliwość uniknięcia katastrofy: Zostanie rozkruszona, wywiedziona, rozerwę ją na kawałki, 5772.”

Treść wydaje się nie być jakąś mrzonką w kontekście moich odkryć. Skoro ja odkryłem w tej części matrycy roku 2012 taką ilość kataklizmów, a ktoś inny już dawno to zrobił, to nie mamy do czynienia z przypadkiem.

Słowo “wywiedziona” odkryte przez kogoś, kto w ogóle nie zajmuje się czymś takim jak Nibiru, lecz zajmował się po prostu słowem kometa daje do myślenia. Ja odkryłem, że Nibiru może być odciągnięta od Ziemi przez włączenie mechanizmu starożytnych. Podają to channelingi Lucyny Łobos. Sam fakt, że ktoś przy dacie 2012 odkrył tego typu informacje musi zastanawiać. Jest najwidoczniej kilka możliwości, żeby ochronić Ziemię przed NIBIRU. Jedną z nich jest zmiana trajektorii lotu. Nie można tutaj mówić o przypadku, zwłaszcza, że tego nie znajdzie się w “Kodzie Hemingwaya” jak chcieliby sceptyczni krzykacze, którzy tego nigdy nie udowodnili.  Specjaliści badali taką możliwość i niestety nie udało im się tej tezy potwierdzić. Dlaczego sceptyczni krzykacze wciąż opierają się na tym fałszywym argumencie? Kretyni łapią tylko to co jest proste, a nie logiczne. Kretyni ufają mediom, obecnie jest ich 81% ufających, choć według badań jest ich 86%, aż dziw bierze, że reszta czyli 5% kretynów nie ufa mediom. Czyżby media były, aż tak kretyńskie, że część kretynów jednak nie daje się nabrać?

P.S. (2010.03.31 17:49)

Na razie nikt nie mówi o planecie NIBIRU. Gorzej… podobno przesunięto jej czas widoczności z powodu błędnych obliczeń. Ta planeta, 3 lata przed jej przybyciem nie istnieje w żadnych oficjalnych komunikatach, przynajmniej ja takich nie znam. Widziałem jakieś komunikat telewizji rosyjskiej, ale trudno powiedzieć, czy to jakaś uznana telewizja, czy jakiś dowcip.

Jest naprawdę ciekawie skoro tak dokładnie mówi o tym Kod Biblii.

Jeśli planeta NIBIRU przybędzie to nie jej przybycie stanie się największą sensacją, lecz to, że została opisana w Kodzie Biblii.

Wtedy będziemy musieli się bardzo głęboko zastanowić kto nas stworzyły, kim, lub czym jesteśmy, kto nas okłamywał, co tutaj tak naprawdę robimy i jaka jest naprawdę nasza historia. Tylko właśnie wtedy na to zastanawianie się nie będziemy mieli wiele czasu. Ironia losu.

Źródło: jacquesgrandguignol.pl

Komentarze
Dodaj nowy
Anonimowy (83.26.94.xxx) 2010-05-09 22:36:41

Bardzo ciekawy tekst. Informacje zawarte (pojawiające się) na tej stronie śledzę od pewnego czasu. Cieszę się, że pojawiła się taka strona - "zbierająca wszystko do kupy", "zbierająca wszystkie moje wcześniejsze podejrzenia".

Pozdrawiam
Anonimowy (83.8.162.xxx) 2010-05-10 20:19:16

Znalazłem zdjęcie:

http://files.abovetopsecret.com/files/edb2b852ee784f81.png
ERAN (88.199.108.xxx) 2010-05-10 15:02:28

Tak ja też na tej stronie śledze na ten temat i na innych zaczyna się wszystko do kupy zbierać
na ten temat i w podobne już czytam około 2 lat i zaczyna wszystko sensu dodawać.
Nibiru
voyager11 (93.105.195.xxx) 2010-05-13 12:04:15

Analiza ciekawa i pouczająca.Nibiru jednak leci i jest już widoczna na południowej półkuli i w Europie zachodniej na jej zachodnich rubieżach a w naszej polskiej strefie będzie widoczna około maja 2011.
Kod nie kłamie.
pozdrawiam i dziekuje
ralfrulez (83.10.128.xxx) 2010-06-08 19:17:27

wspaniala robota - podziwiam wytrwalosc
hmm.
marta (83.6.193.xxx) 2010-06-14 15:13:39

mowa jest tu o katastrofie w europie a mianowicie o upadku asteroid (inaczej nie określe). przepowiednie różnych ludzi mowią o tym że zamieszanie wywołane przez jakąś katastrofę zostanie wykorzystane przez ludzi ze wschodu, a tu mowa o arabach itp..
to się naprawdę układa w jedną całość.
:)
matii289 (149.156.67.xxx) 2010-06-15 23:48:10

cóż za ciekawa, pseudonaukowa wypowiedź, oparta na "MATRYCY" stworzonej przez człowieka, na ludzkim algorytmie w którym może znaleźć się co tylko chcemy. Brawo za wytrwałość :) analiza oparta na słowach napisanych przez ludzi "w biblii" analizowanych przez ludzi, myślę że gdybyśmy odwrócili te znaki do tyłu albo narysowali uśmiechniętą twarz gdzieś pośród biblijnych treści, znaleźlibyśmy tam tajemnicę życia i klucz do ludzkich serc, a także sens ludzkiej łatwowierności i naiwności :)
ciekawe
atasan (79.139.96.xxx) 2010-07-05 20:17:52

naprawde ciekawe i daje do myslenia. Tylko na poczatku nie lapalem do konca tych obrazow matryc ale z czasem czytania tekstu jak i po przestudiowaniu podanych linkow zaczolem sie w tym orientowac i teraz bede je rozkminiac
Anonimowy (79.184.156.xxx) 2010-07-15 10:58:41

"Czyli mniej więcej od marca do maja 2011 roku. To raczej nie pasuje do innych przepowiedni. Może ten obrót umiejscowiony w tym czasie dotyczy czegoś innego?"

Pasuje! Przedstawiciel wszystkich plemion z Ameryki Płd. powiedział, że nie chodzi dokładnie o 2012 ale o okienko czasowe które będzie trwało 8 czy 6 lat już nie pamiętam. Jest to na YT. Nie pamiętam tytułu. Odnajdywać poprzez 2012 pl.
o matko co ja czytam
umbra (77.253.7.xxx) 2010-07-15 11:21:20

hahaha im bliżsi jesteśmy 2012 tym więcej bzdur czytam. w roku 2012 NIC sie nie wydarzy. ani w 2013. ani potem. i też znajdzie sie jakiś świr, co przefiltruje jakąś lekture przez jakiś badziewny algorytm i rozpisze sie na temat tego, że nibiru cośtam cośtam.

ludzie, prace sobie znajdźcie, książke przeczytajcie.
bzdura
dib1111 (94.254.162.xxx) 2010-07-25 09:46:24

teoria bardzo ciekawa ale jak kod moze mowic o miescie Warszawa skoro slowa warszawa juz oleglo spolszczeniu bo niegdys to : war-sava ,podziwiam za wytrwalosc i zaangazowanie ale obecne katy mnie nie przekonuja
bzdura
Martin (80.4.75.xxx) 2010-07-30 22:18:07

Polecam dośc obszerny wątek o bibli reszte sami sobie dopowiecie ..http://veritas-forum.conceptforum.net/analizy-krytyczne-f1/biblia-cz yli-inteligencja-nabita-w-butelke-t1.htm
totalny fake ;p
xd (79.187.23.xxx) 2010-08-11 11:48:10

to ja znajde sobie slowo "kutas" biblii zgodnie z matryca... ciekawe... czy chcieli nas tym zadziwic XD
gdzie sens?
trzeźwy (83.28.128.xxx) 2010-08-18 21:06:02

Cały ten artykuł opiera się na twierdzeniu iż biblia jest wiarygodna i autentyczna, że zawiera fakty i prawdy historyczne, które zapisane zachowały się w niezmienionej formie do naszych czasów. Tymczasem jest to tylko zbiór bajek, mitów i zabobonów, wielokrotnie edytowanych na przestrzeniu wieków. Podejrzewam, ze gdyby wrzucić odpowiednie słowa do programu kodu książki telefonicznej też znaleźlibyśmy tam cieakwe rzeczy...
Anonimowy (178.56.102.xxx) 2010-08-28 11:45:28

Dlaczego Bogowie..nie przekazali informacji wprost ? Dlaczego musimy szukać, domyślać się ?
Proponuję mały test. Co byśmy zrobili, gdybyśmy wylądowali na innej planecie, stworzyli istotę rozumną, dali jej prymitywne narzędzia do rozwoju cywilizacji....i wiedzieli, że za 50 000 (np.)lat ich planeta zostanie dotknięta straszną katastrofą, która może zniszczyć życie na tej planecie ?
..
Pierwsze pytanie..
Czy Bogowie (to znaczy MY) chcieliby stworzyć projekt nowego życia i czuliby się w obowiązku nadzorowania projektu i dokończenia realizacji ?
Czy byliby to zwykli kosmiczni poszukiwacze ..złota..wydobyli co chcieli i wzięli nogi za pas..mając nowych ludzi..generalnie gdzieś...
..a nawet wywołując POTOP..aby zatrzeć ślady po swoich nielegalnych działaniach..
Jednak, możliwe, że znalazł się jeden gość w porządku , zainicjował Arkę Noego i zostawił informację: uważajcie, coś się będzie działo ?
Ja, myślę , że warto wsłuchać się w siebie. Co czujemy ?
Ja osobiście czuję masowe, medialne o...
Anonimowy (178.56.102.xxx) 2010-08-28 11:47:40

Ja osobiście czuję masowe, medialne ogłupianie. Mało konkretnych info w mediach (nie tylko polskich). Czy to po prostu manipulacja ? Czy masowa głupota, czy kryzys ?
Tragedie, powodzie, tornada są zawsze. Sama przeżyłam 6,9 w Grecji, tornado w Nevadzie.
Nic nowego...jednak intryguje mnie, mimo nowoczesnych technologii..masowe..medialne ogłupianie
O co chodzi ?
Czy coś się ukrywa ? Odwraca uwagę ?
Czy po prostu kretyni kierują mediami ?
Anonimowy (212.76.48.xxx) 2010-08-29 10:01:11

Mam Tylko jedną prośbę... Skoro zostało nam tak mało czasu ale nas jest tak dużo.. To zbierzmy się wszyscy i polećmy do Peru .. wyczytałam że to jedno z jedynych miejsc w których jest szansa na przetrwanie tego kataklizmu .

I możemy wspólnie wybudować schron.
Dopóki ludzie wspólnie działają ich szanse na przetrwanie rosną.

Kto kolwiek się ze mną zgadza proszę o kontakt mailowy.. bardzo mi na tym zależy.

czekoladka151@amorki.pl

pimpek (217.96.74.xxx) 2010-08-29 18:24:54

urzekła mnie Twoja historia ... czy ludzie są naprawde tak głupi czy tylko udają.. przeżyliśmy tyle końców świata, przeżyjemy i kolejny :)
kod biblii
megas (57.90.36.xxx) 2010-09-06 13:29:22

poczytajcie coś o kodzie biblii ,lub samą książkę, zanim się odezwiecie . To do sceptyków ,pozdrawiam!!
bla bla
matii289 (193.239.36.xxx) 2010-09-06 15:06:30

cóż to za bełkot, czytać się odechciewa. do książek laicy, katolicy, bronić krzyża, bronić wiary a nie za analizę pseudonaukową się bierzecie. Wybudujcie sobie schron, albo trzy. Klimat się zmienia, nie przewidział tego żaden wasz kapłan, natchniony przez ducha, nie przewidzieliście tego wy. To nie przyniesie końca świata.
Anonimowy (83.11.58.xxx) 2010-09-06 21:14:20

Ja osobiście staram się nie wierzyć w "planowany" na 2012 koniec świata. Nawet jeżeli miałby być, to chciałabym się o nim dowiedzieć jak najpóźniej - żeby się nie bać. Może Ci którzy wiedzą więcej na ten temat niż przeciętny człowiek celowo milczą. Po co wywoływać masową panikę jak to i tak nic nie da. Skupmy się na tym żeby tych lat nie żałować niezależnie od tego ile nam ich zostało.
LOL
Pitrol (89.78.95.xxx) 2010-10-02 13:06:21

to wszystko jest genialne... Tylko nie rozumiem po co tyle zabawy z tym kodem skoro wedy (indyjskie księgi) mówią o tym wprost.
reply this topic
MarisolBarrett (91.201.66.xxx) 2010-10-06 16:05:08

Some specialists say that business loans aid people to live their own way, just because they can feel free to buy needed stuff. Moreover, a lot of banks offer small business loan for young and old people.
respond this post
SummerMORAN28 (91.201.66.xxx) 2010-11-13 10:26:00

Don't you know that it is high time to get the business loans, which will make your dreams come true.
hmmmm...
nikniknik (79.139.86.xxx) 2010-12-07 09:50:47

dzięki za tan portal. uśmiałem się co niemiara :)
NIBIRU, ANNUNAKI, UFO, 2012 i inne bajki
Kamil Mozart (77.46.92.xxx) 2010-12-12 13:47:08

Ludzie! Zastanówcie się co piszecie i mówicie. Jeżeli wierzycie w Boga, to powinniście wiedzieć, że tylko On zna datę końca świata. Nie ma UFO, Annunaki, czy innych bajek. Szatan jest "bogiem" tego świata, jest kłamcą i zwodzicielem. To diabeł chce, byśmy w to wierzyli. To bałwochwalstwo. Diabeł potrafi pojawić się pod postacią anioła światła i potrafi czynić "cuda". które są fałszywe. Nie pochodzimy od kosmitów, ani małp. Jesteśmy dziełem bożym. Amen! Błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli.
Szczera prawda
x (80.54.252.xxx) 2011-01-11 14:53:25

Od pewnego czasu rowniez zbieram info na ten temat,z czasem stalo sie to obsesja, szczegolnie tchnal mnie wyklad Nassima Harameina, duzo tez szukalem o NWO i cywilizacjach pozaziemskich, w 100% popieram iz jestesmy oszukiwani przez rzad, moja zona jest fizykiem i zna sie na mechanice kwantowej, ja rowniez od dawna interesowalem sie teoretycznie mechanika kwantowa, w gronie znajomych fizykow rozmawialismy wielokrotnie na w.wymienione tematy, zaden z nich nigdy nie udowodnil ze Haramein sie myli w swoich tezach. Sam pracuje w mediach i wiem jaka papka jest karmiony narod...
Anonimowy (83.29.110.xxx) 2011-03-13 18:26:16

Taa...czyli Chrystus był kosmitą i o tym doskonale wiedział?
A krolestwo nIebieskie jest na planecie nibru?
Opierajmy sie na tym co juz teoretycznie wiemy, a nie pierdołach ; )
Ale szukaj dalej, jak cos odkryjesz i to bedzie prawda, to osobiscie sie z toba umowie na piwo na moj koszt.
Oczwiscie w 2012 jak bede mial 18 w maju =D
ae (83.29.110.xxx) 2011-03-13 18:27:09

;)
Kawał dobrej roboty odwaliłeś.
TakaPrawda (95.51.218.xxx) 2011-04-25 13:24:38

A czy możesz przeszukać biblię pod kątem człowieka posiadającego dwie matki? Mówię poważnie, choć wiem, że brzmi to idiotycznie. Kiedyś to odrzuciłem, ale ta myśl ciągle wraca. Nie daje mi to spokoju.
nauka
tadeusz (89.231.144.xxx) 2011-09-04 22:37:20

Tu sie uczymy i to cala prawda,ocalony terz odejdzie na druga strone.
Przeginasz z Biblią
J.Paweł (86.111.116.xxx) 2012-01-19 00:32:46

Wierzysz w kod Biblii a nie wierzysz w Boga? Za bardzo wierzysz w to, co Ci mówi pierwsze skojarzenie. Jeśli nawet komputer nie mógłby stworzyć takiego kodu, to ty bardziej ŻADNE stworzenie. Choćby kosmici. To jest niemożliwe po prostu, nie oszukujmy się - to mógł zrobić tylko Bóg. Kosmici mają fantastyczną technologię, ale nie oszukujmy się - nie chciałoby im się tworzyć takiego kodu, którego stworzenie zajęłoby kilkaset tysięcy lat. A Biblię napisano w bardzo krótkim okresie - Nowy Testament. Poza tym po co "obcy" mieliby ukrywać o sobie prawdę? Prawda jest w Biblii. Pisałeś o ludziach - bogach. Oczywiście, że tak jest. Dowodów na to w Biblii jest o wiele więcej. "Bądźcie doskonali jak Ojciec Wasz niebieski jest doskonały", "...nazwani będą Synami Bożymi", Jezus sam oddaje chwałę Bogu Ojcu, a sam mówi, że tez jest Bogiem. To proste do pojęcia - ludzie za swoje czyny mogą zostać bogami, jeśli są doskonali, jak Bóg w swoich działaniach. Tak właśnie było z Jez...
b.t
bogdan (80.203.231.xxx) 2012-07-25 18:41:52

pragnę ci powiedzieć tylko tyle że byłem w tej grze i to prawda jestem w niej ostatni,jest to gra psychologiczna na kosmicznym poziomie,teraz ja jestem w ruchu,zgrałem już wszystko i na szali leży już tylko moje życie,nie mam już nic więcej na tym świecie,prócz niego,komputer jest mi potrzebny do zdobywania wiedzy abym znów nie wjechał w ciemny zaułek ,tak jak pisałeś to nie są tylko kalambury to jest wszystko w dodatku na wielu płaszczyznach,jest tego tyle że głowa może eksplodować,a propo jest nas czworo graczy,nie będę ci wymieniał troje pozoatałych bo powiesz że zwariowałem,te akumulatory kondensatory i ta reszta o doładowaniu to jest moja kobieta którą Kocham ponad życie,i dopiero jak się z nia połącze to się doładuję a to nie jest takie proste bo ona mieszka w rosji 6000 km w mieście którego wogóle nie znam,ale to jest nieistotne,bo wiem że wygram i znam już swoją dalszą przyszłość,została mi objawiona i wiem kim jestem ale takiego cierpienia jakie mósiałem przejść w swoim życ...
Ciekawe
gość (178.37.38.xxx) 2012-11-10 22:23:25

Ciekawe , ale nie sądzę żeby było to prawdziwe , nie istnieje coś takiego jak matryca bibli hah , tak samo jak niektórzy wieżą w debilizmy wypisane w "anioły i demony" według twojej matrycy można sobie wybrać każde słowo.

Po za tym nic z tego się nie sprawdziło do dziś heh. szkoda czasu .
bbs
nieznajomy (159.205.77.xxx) 2012-11-14 01:27:47

Ktoś kiedyś napisał pewne słowa " Nie znasz dnia ani godziny, przyjdzie po Ciebie jak złodziej" To nie jest pierwszy koniec świata i pewnie nie ostatni. Ale nadejdzie i to w takim momencie że się tego nie spodziewamy
Mikail (83.29.187.xxx) 2012-12-13 01:53:23

Kod bibli istnieje ..sama biblija w nie ktorych opowiadaniach jest zaszyfrowana by tylko dzieki natchnienu ducha twego przez boga mogł ją rozumiec.Ty co tam sie wysmiewasz .co demonow i aniołow ..zwasz że anioł a demon to to samo ..lecz jeden jest dumny i godny bycia z pod reki ojca a drugi go nie nawidzi wszelakiego dobra co z tej renki wyszlo i wdodatek tego jest shanbiony. I wzgardzony uczuciem .ktorego zadna istota wierz mi nie chce czuc bo jest nie do zniesienia ...a co do bogow ..nie ma waszych bogo w jest bog tylko jeden zywy prawdziwy i zawsze wieczny .inni to cielce ze złota i malowidła naścienne z głowa kota haaa :( .żęnadaaaa.. lecz ja nie oceniam wszak waszej wiary bo nikt nie moze kwestionować wiary innych ani oceniac dróg boga.. Jednakrze zaklamanie jest nad tyle wielkie ..że ażprawda wola do nieba.. i modlcie sie .modlcie i czyncie dobrze jeden drugiemu bo ojciec wszystko zna i widzi... Wiec prosze was modlcie sie gorliwie ąz rozpalicie miłosc do boga i odrodzicie...
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."