Nawigacja: Strona główna Nibiru Starożytne teksty

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Nibiru - Kroniki Ziemi
Henoch i planeta Nibiru (część II) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dr Christian Negureanu   
Sobota, 15 Styczeń 2011 20:26

Kolejne rozdziały z księgi Henocha opisują związki Anunnaki z ludzkimi kobietami. W wyniku działania niedoskonałej inżynierii genetycznej rodzili im się giganci. Anunnaki wykorzystali ich do wybudowania wielu megalitycznych budowli na Ziemi.

Następnie zostały opisane nauki, które Anunnaki pod wodzą Enki/Azazela zostały przekazane ludziom. Większość z nich była bardzo niebezpieczna, a ich efekty utrzymują się do dzisiaj. W ten sposób życie na Ziemi zostało zagrożone, przez Gigantów zabijających ludzi stworzonych "na obraz i podobieństwo bogów (Elohim/Anunnaki)."

Więcej…
 
Henoch i planeta Nibiru (część I) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dr Christian Negureanu   
Niedziela, 14 Listopad 2010 13:26

Henoch jest siódmym patriarchą po Adamie, jest ojcem Metuszelacha i pradziadkiem Noego. Na jego temat pozostało kilka wzmianek w Biblii, mimo że została ona zniekształcona przez wielu przywódców religijnych i mimo że usunięto z niej całe księgi np. Księgę Henocha. Jeśli powiążemy informacje zawarte w Biblii z informacjami zawartymi w pismach sumeryjskich otrzymamy jasny wniosek – Henoch podróżował na Planetę Bogów, Planetę Królestwa.

W tym artykule postaram się odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących wizyty Henocha na Planecie Krzyża – Eris/Nibiru albo Gliese 581c. Księgę Henocha oraz inne apokryfy można poczytać online.

Więcej…
 
Samoloty starożytności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Smucio   
Czwartek, 19 Luty 2009 08:45

W tybetańskiej Lhasie Chińczycy odkryli sanskryckie manuskrypty, w których znajdują się instrukcje budowy statków międzygwiazdowych(!) o napędzie antygrawitacyjnym, a Ramajana zawiera m.in. szczegółowy opis podróży na Księżyc w wimanie i walki, do jakiej tam doszło z pojazdem powietrznym Aświnów (Atlantydów)

Starożytne pisma Indii obfitują w opisy latających pojazdów, tzw. wiman. Czy te opisy są tylko fantastycznymi legendami? Wiele wskazuje, że tak nie jest i że dawne cywilizacje dysponowały technikami nawet przewyższającymi współczene wspaniałe osiągnięcia. Wydaje się też, że nasi ufolodzy powinni zwrócić większą uwagę na możliwość, iż przynajmniej niektóre z współcześnie obserwowanych NOL-i mogą pochodzić nie tyle od obcych cywilizacji, co od naszych dalekich przodków.

Więcej…
 
Obeliski z Lisanu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rekin   
Niedziela, 02 Listopad 2008 08:21

Kod Biblii ukrywa w sobie wiele tajemnic, których zrozumienie jest o wiele trudniejsze niż samo ich znalezienie. Jednym z takich tajemniczych przesłań kodu jest Lisan i znajdujący się na nim Obelisk. Lisan, jest to półwysep znajdujący się nad morzem Martwym, najniżej położonym morzem na Ziemi.

Gdy Rips przeszukiwał kolejne rozdziały hebrajskiej wersji Biblii, natrafił na wskazówkę dotyczącą pewnego dekodera za pomocą, którego udałoby się rozszyfrować cały kod. Zaciekawiony szukał dalej i znajdował coraz to ciekawsze połączenia słów. KLUCZ KODU przecinało słowo OBELISK, a później USTA OBELISKÓW.

Więcej…