Nawigacja: Strona główna Nibiru Znaki na niebie Dlaczego ONI zostawili nas samych?

Załóż swoje konto! Teraz możesz to zrobić bezpośrednio z panelu logowania!
Dostaniesz dostęp do forum i możliwość komentowania artykułów bez wpisywania kodów!

Dlaczego ONI zostawili nas samych? PDF Drukuj Email
Wpisany przez JACK   
Środa, 24 Marzec 2010 18:55

Dlaczego nas nie odwiedzają?

Stare teksty dość dokładnie odpowiadają na to pytanie. Gdy doszło do powstania rasy białej (grzechu pierworodnego), to po początkowej euforii wywołanej pojawieniem się nowego, inteligentnego pomocnika pojawiły się ogromne problemy. Inteligencja Homo sapiens Civilis połączona z agresją odziedziczoną po szympansach była przyczyną tragicznych wydarzeń w przeszłości, a nawet krwawych wojen. Brak było jasnych zasad moralnych. Problem skrótowo określa się dzisiaj jako "Sodoma i Gomora". "Księga Henocha" podaje na przykład, że tzw. Herosi pozabijali się sami nawzajem. Zainteresowanych tym tematem odsyłam do książek znanego sumerologa Zecharii Stichina (np. "Wojny bogów i ludzi"), a także do Biblii.

Niestety w tym samym okresie doszło najprawdopodobniej również do katastrofy o ogromnej skali, powszechnie znanej jako Potop biblijny. Teksty sumeryjskie świadczą o tym, że była to katastrofa naturalna, związana z bliskim przelotem obok Ziemi planety Nibiru. Liczba ludzi zmalała wówczas drastycznie. Stare zapisy mówią, że Bogowie w przerażeniu uciekli na orbitę okołoziemską i obserwowali zagładę ludzkości. Nibiru posiada podobno bardzo silny magnetyzm, stąd najważniejszą długotrwałą konsekwencją jej przelotów są zmiany osi obrotu Ziemi tzw. przebiegunowanie. Pozostałością po tamtej katastrofie jest np. czapa lodowa na Grenlandii o grubości ponad 3km. Tam był poprzedni biegun. Czapa ta jest najgrubsza na 70° szerokości geograficznej północnej. Na pozostałej części tego równoleżnika, poza Grenlandią, grubość lodu jest zbliżona do zera.
Przeloty planety Nibiru, są oczywiście cykliczne. Dowodem tego są m.in.

  • epoki lodowcowe (przesunięcia lodowych czap biegunów),
  • pokłady węgla i ropy w obecnie chłodnych rejonach świata takich jak Antarktyda i Syberia,
  • znajdowane przez naukowców mamuty, które "zamarzły z trawą w pysku",
  • zniknięcie Atlantydy
  • wymarcie dinozaurów

Również rejon obecnej Polski znajdował się na równiku co najmniej dwa razy. Pierwszego pobytu dowodzą pokłady węgla kamiennego, drugiego natomiast dużo płytsze i młodsze pokłady węgla brunatnego.

Wedle teorii przebiegunowań, przemieszczenia kontynentów następowały nagle, z dużą gwałtownością, powodując masowe wybuchy wulkanów na rozdartych krawędziach płyt tektonicznych i wypiętrzenia łańcuchów górskich. Gdy patrzy się na ostre granie alpejskich szczytów, to trudno się z tym nie zgodzić. Teoria dryfu kontynentów jest według nich co najmniej nieścisła, jeżeli nie błędna.

Co ciekawe, następny przelot Nibiru przypada podobno na grudzień 2012 roku. Zwolennicy teorii cyklicznych przebiegunowań twierdzą, że NASA ukrywa prawdę o Nibiru od 1984 roku, czyli od tzw. projektu IRAS (Infrared Astronomical Satellite - satelita do badań w podczerwieni), w obawie przed totalną paniką ludzkości. Planetę widać obecnie podobno wyłącznie w podczerwieni z rejonu Antarktydy. Emituje przy tym sporo ciepła, w kierunku Ziemi. Podobno, gdy się w końcu pojawi (2010 rok) i będzie widoczna gołym okiem z południowych krańców Ziemi media rozpoczną kampanię dezinformacyjną twierdząc, że to wybuch supernowej itp.

Wróćmy jednak do właściwego tematu. Po zakończeniu wszystkich tragicznych w skutkach wydarzeń omawianego okresu (około 12 tys. lat temu) tzw. "Bogowie" wprowadzili "program naprawczy". Program ten wprowadzała cywilizacja z Oriona, tworząca Homo sapiens naturalis, budująca piramidy. Być może nie sama, bo w procesie tym mogła uczestniczyć także cywilizacja Zeta Reticuli (the Greys).
Poważnie rozważano wówczas likwidację pozostałych przy życiu ludzi. Moment był wręcz idealny, gdyż nasza liczebność po potopie była niewielka. Wystarczyło wypuścić wirusa.
Zdecydowano się jednak warunkowo kontynuować "eksperyment ludzki". Rozpoczął się wówczas tzw. okres próbny dla Homo Sapiens Civilis, który podobno kończy się w roku 2012. Niezbędne były wówczas pewne dodatkowe, spowalniające rozwój działania. Elementami zastosowanego programu naprawczego są m.in.:

  • Kwarantanna - zostawić pozostałych przy życiu ludzi do samodzielnego rozwoju. Kontakty bezpośrednie z Homo sapiens zostały zakazane. Zastosowano starą zasadę: żeby niemowlak nauczył się samodzielnie chodzić, to musi się kilka razy sam przewrócić.

  • Pomieszanie języków tak, aby dochodziło do częstych konfliktów zbrojnych i znaczących redukcji ilości ludzi. Chanellingi Projektu-Cheops mówią, że był to stosunkowo prosty zabieg nie wymagający od Stwórców dużego wysiłku.

  • Narzucenie odpowiedniego gorsetu moralnego ludziom, czyli introdukcja monoteizmu, przy pomocy narodu wybranego, wprowadzenie dekalogu itd. Operacja ta powiodła się częściowo, gdyż większość ludzi nie postępowała i nadal nie postępuje zgodnie z narzuconymi nam przykazaniami. Etap ten powoli kończy się. Ludzki mieszaniec posiadł już bowiem taką wiedzę o przeszłości, że obserwuje się trwałe, masowe odejście od wiary. Mało kto wierzy obecnie, że wszechświat powstał w sześć dni. Zaczyna się nowy etap - poznawanie prawdy - edukacja ludzi. Tym tłumaczyć można obecny wysyp przekazów chanellingowych dostępnych w Internecie. Być może, ze względu na budowę naszego mózgu większość kanałów przekazu stanowią kobiety. Polskie przykłady to Lucyna Łobos i Barbara Marciniak. Znanym medium cywilizacji Zeta Reticuli w USA jest Nancy Lieder. U Zetan nie mamy niestety dobrej prasy. Bez ogródek określają nas jako Human Animals, czyli zwierzęta ludzkie. Żałują bardzo, że dali się przekonać do kontynuacji "eksperymentu ludzkiego". Podobno chcą dostać Ziemię w spadku po nas i tylko czekają na nasze potknięcie. Potrzebują nowej planety, bo Ich własna "umrze" już za około 1000 lat. O wiele więcej pozytywnych uczuć wzbudzamy u naszych Praojców, czyli Cywilizacji z Oriona (medium Lucyna Łobos z Projektu-Cheops). To właśnie oni nie pozwolili na naszą likwidację 10 tys. lat temu. Dzięki ich wstawiennictwu jeszcze żyjemy. Ci z Oriona traktują nas trochę jak własne, niedorozwinięte umysłowo dzieci. Posiadamy ich DNA. Z wielką trwogą patrzą jednak na nasze igraszki z energią atomową i zatruwanie planety.

  • Fizyczne i psychiczne osłabienie Homo Sapiens Civilis mające na celu spowolnienie tempa rozwoju cywilizacyjnego. Wprowadzenie 10 tys. lat temu do powszechnego spożycia zbóż zawierających specjalnie zmodyfikowane białko – gluten. Jest to w szczególności pszenica, a także żyto, jęczmień i owies. Badania wykazały, że doprowadza ono często do zniszczenia jelita, zaniku kosmków jelitowych, zaburzeń wchłaniania witamin i minerałów, a w konsekwencji do wielu chorób. Co najważniejsze, gluten działa również toksycznie na mózg człowieka. Mechanizmy negatywnego oddziaływania glutenu są wielorakie. Już Biblii napisano, że Pan na zboże nie chciał nawet spojrzeć. Operacja udała się w 100 procentach. Obecnie ludzie spożywają głównie najbardziej toksyczną odmianę glutenu – gliadynę, pochodzącą z pszenicy. Na dodatek samodzielnie zmodyfikowaliśmy genetycznie stare odmiany pszenicy, aby gliadyny było jeszcze więcej. Cena pszenicy jest tym wyższa, im więcej zawiera glutenu. Obecnie gluten jest już niemal w każdym przetworzonym produkcie spożywczym np. w kiełbasie, szynce, parówkach i w żółtym serze.

  • Zabezpieczenie przed Nibiru – według „Projektu Cheops” wybudowano również sieć specjalnych, ukrytych pod ziemią generatorów pola elektromagnetycznego ochraniającego naszą planetę przed największymi negatywnymi skutkami następnego przelotu Nibiru w 2012 roku. "Rada Światów" podjęła jednak decyzję, że włączenie pola ochronnego mogą dokonać wyłącznie ludzie. Ma to być swoisty test na lojalność i mądrość. Pozytywny wynik testu (włączenie pola) oznacza, że dostaniemy dodatkowo 1000 lat na uporządkowanie naszych ziemskich problemów i Ziemia nadal pozostanie naszą planetą. Jeżeli pole nie zostanie włączone, to przelot Nibiru spowoduje totalną katastrofę i ludzkość praktycznie zniknie z powierzchni Ziemi. Wówczas, po stosunkowo krótkim okresie rekonwalescencji (kilkaset lat), Ziemia przejdzie we władanie innej cywilizacji - Zeta Reticuli. Batalię o jak najszybsze włączenie owego pola ochronnego toczy polskie stowarzyszenie "Projekt Cheops". W tym celu rozpoczęły się specjalne wykopaliska w Egipcie.

To niesamowite, ale wykopaliska Polaków oparte są tylko i wyłącznie na przekazach hipnotycznych pewnej Polki, Lucyny Łobos, która otrzymuje je od istoty duchowej określającej siebie jako duchowy Opiekun Ziemi - Enki, Ea, Duch Święty, Samuel itp. (przybierał podobno wiele imion). Na stronie „Projektu Cheops” znajduje się kilkaset stron stenogramów z prawie 100 sesji hipnotyczno-chanellingowych.

W obecnym 2010 roku Polacy zamierzają odkryć legendarny Wielki Labirynt opisany przez Herodota. Żaden z archeologów nie wie, gdzie dokładnie znajduje się ów labirynt i czy w ogóle istnieje. Polka podała natomiast precyzyjną lokalizację (co do metra). Potwierdzono to przy pomocy tzw. georadaru, który we wskazanym przez Polkę miejscu wykazał znaczne anomalie w podłożu.

Odnalezienie Wielkiego Labiryntu byłoby największym odkryciem archeologicznym w dziejach ludzkości. Posiada on podobno 3000 komnat w tym tzw. Komnatę Wiedzy. Następnym i jednocześnie głównym etapem prac Polaków mają być kolejne wykopaliska prowadzące do włączenia zabezpieczenia chroniącego Ziemię przed przelotem Nibiru. Wg Lucyny Łobos włącznik znajduje się w rejonie piramidy Cheopsa.

Zeta Reticuli podają we własnych przekazach coś zgoła innego. Twierdzą, że żadna taka instalacja zabezpieczająca nie istnieje i jest to tylko ludzki wymysł. Nic nas nie uchroni przed Nibiru i straty w ludziach będą ogromne. Ponadto mówią że Nibiru przyleci dużo szybciej, ale nie podają żadnej daty. Zwolennicy Zetan już dzisiaj budują schrony w USA, tworzą małe grupki przetrwania w oddaleniu od dużych miast.

Kto ma rację?

Moim skromnym zdaniem prawda leży po stronie polskiego Projektu Cheops. Wytłumaczenie jest bardzo proste. Gdyby owo zabezpieczenie nie istniało to cały dawny "boski" plan naprawczy dla ludzkości byłby bezcelowy. Nie wydaje mi się, by wysoko rozwinięte cywilizacje były zwolennikami bezsensownych działań. Ci z Oriona twierdzą ponadto, że Zetanie dostali zgodę od "Rady Światów" na negatywne oddziaływanie na psychikę ludzi, poprzez podawanie samych negatywnych informacji tak, aby zachowana była odpowiednia równowaga i możliwość wyboru. Czytając przekazy z Zeta Reticuli rzeczywiście bardzo łatwo wpaść w stan głębokiej depresji (40 lat ciemności, jedzenie owadów itd.). Kto ma rację, gdzie jest prawda? Może to tylko zwykłe internetowe szaleństwo. Niech każdy oceni to sam lub… poczeka, bo jeżeli dojdzie do odkrycia Wielkiego Labiryntu przez Polaków to wiarygodność przekazów hipnotycznych Lucyny Łobos zostanie potwierdzona. Być może stanie się to jeszcze w obecnym 2010 roku.

Czy Oni kiedykolwiek się z nami skontaktują, odwiedzą nas?

Na razie obowiązuje cały czas ogólny zakaz bezpośrednich kontaktów, ale dopuszczalne są np. chanellingi o charakterze edukacyjnym. Kontakty bezpośrednie na szeroką skalę będą z pewnością możliwe w bliżej nieokreślonej przyszłości. Wszystko zależy od nas samych i od tempa naszego rozwoju. Na razie nie nadajemy się do powszechnych, bezpośrednich spotkań. Teraz najważniejsze jest to, abyśmy jak najszybciej przestali niszczyć naszą(?) planetę i włączyli zabezpieczenie, jeżeli w ogóle istnieje. Wówczas Oni, być może dadzą nam szansę na dalszy rozwój i pomogą w naprawie naszego kodu DNA.

Oczywiście bardziej prawdopodobne jest rozwiązanie bardziej radykalne. Bądźmy jednak dobrej myśli. W końcu są bardzo inteligentni i rzeczywiście w jakimś celu zostawili nas przy życiu 12 tysięcy lat temu.

Komentarze
Dodaj nowy
Tylko Anunnaki
Nefaryta (188.33.150.xxx) 2010-03-25 19:02:54

Nie wierzę, że inne istoty humanoidalne mieszały się w powstanie człowieka. Zapiski sumeryjskie mówią dokładnie o jednej rasie - o Anunnakach. To oni utworzyli człowieka za pomocą swojej niezbyt zaawansowanej inżynierii genetycznej. Choć na pewno Zetanie i inni już nie raz nas odwiedzili i z ciekawością oglądają wynik eksperymentu Anunnaki. Tak samo jak podglądają samych Anunnaki, którzy też świętością nie grzeszą.
to
zal.pl (81.219.88.xxx) 2010-03-25 20:36:21

co tu czytam to dla mnie takie brednie że aż szkoda mi oczu na czytanie tego... o czym wy tu piszecie?? gdzie to całe PLANET X?? gdyby faktycznie tak szybko leciała do nas to przemkneła by niezauważona w przeciągu kilku dni czy minut. jeszcze do tego życie na tej planecie??? jakim cudem? chyba bez tlenu, swiatla i w temp -400 stopni
Anonimowy (87.96.91.xxx) 2010-04-02 14:35:46

Witam Wszystkich wpisujących tu komentarze.
Którzy z taką pasją bronią swojej wiedzy.
Czy któryś z Panów przeczytał wszystkie ksiązki Sitchina?
Dokładnie strona po stronie-to białe i to czarne!

Żeby zrozumieć -trzeba iść prosto-swoim umysłem i duszą.

Jakakolwiek wiara-w cokolwiek...
zniekształca prawde-prawda to-
matematyka-fizyka-chemia
Poznasz wzór-rozwiążesz wszystkie zagadki.

Ale dyskusja jest wskazana-co dwie głowy to nie jedna.
Pozdrawiam....
asdasd (88.220.34.xxx) 2010-04-02 20:30:12

ale po co czytac sitchina jak to bajkopisarz i oszust?
Nauki Demonów
Wojox (86.176.210.xxx) 2010-04-04 17:12:55

Ja ufam tylko Biblii, a ona w szczególności ostrzega nas że w czasie końca wielu przyjdzie z naukami demonów. Skutecznie one odwracają uwagę od najważniejszej rzeczy, Od Królestwa Bożego o które Jezus kazał się modlić w modlitwie wzorcowej... Czas rzeczywiście się kończy, i przy tej końcówce wielu da się zwieść .....
Anonimowy (109.243.228.xxx) 2010-04-06 19:19:57

Widze że Ty nawet Biblii nie przeczytałeś!!!
Nauczyłeś sie sloganów....
Szkoda czasu na dyskusje
heh
Fufo (88.220.190.xxx) 2010-06-06 17:20:31

Biblia to zapiski o ufolach, sami zobaczcie jak się ładnie kleją ;p
...
Sitchin (88.220.190.xxx) 2010-06-14 10:21:16

Bardziej prawdopodobne od istnienia innych ras jest istnienie boga alfa lambdy omegi?
Bardziej prawdopodobne od istnienia nieba nad naszymi baniakami jest to Niebo w którym mieszka bozia?
I o co chodzi w modlitwie do świętej anielci? O to żeby klepać non stop te same regóły, a można sie umartwiać jakimś biczem dla lepszego efektu?

Admin, przydał by się shoutbox, żeby cisnąć sobie na bierząco.
LOL?
zbych (89.79.207.xxx) 2010-06-21 06:34:18

Spaliłeś chyba coś niezdrowego... zal takich ludzi ;/
Sitchin (88.220.190.xxx) 2010-06-30 14:52:31

To że wychowano cie w sztywnych określonych poglądach moge zrozumieć, ale od gandzi to sie odczep.
Faktem jest że wytwarzasz w szyszynce dwumetylotryptamine, najsilniejszy psychodelik, tuż przed snem i przed zgonem.
Jak nie chcesz palić to spal sie sam. W piekle muahaha ;*
ughhh
~ (83.10.185.xxx) 2010-07-06 00:04:11

won do książek zarozumiałe gówniarze, z takimi zdolnościami analitycznymi i percepcja to się na benchmarkerów czy tym podobnych wynalazków globalizacji nadajecie a nie do poważnej dyskusji naukowej!
Hmm
Yhmm (67.210.200.xxx) 2010-07-14 00:52:10

A no właśnie do poważnej dyskusji czysto naukowej :) i nic więcej. Poczekajmy do roku 2012 i bijmy brawo tęgim głowom, które zbijają majątek zakładając fundacje ratowania ziemi ... Ciekawe czy zwrócą kase i przyznaja się do zbiorowej głupoty
renia deir (62.121.125.xxx) 2010-07-14 08:57:34

dajcie sobie spokój z tymi głupotami
prawdziwa wiedza jest w oficjalnej nauce,a te bzdury darujcie lepiej sobie,bo w wariatkowie niedługo wylądujecie....szczerze współczuję:-(((

umbra (77.253.7.xxx) 2010-07-15 11:54:33

siedze sobie na tej waszej zapyziałej stronce i z każdym kolejnym artykułem bardziej łapię się za głowę. nawarstwienie bzdur na centymetr kwadratowy ekranu jest po prostu oszałamiające.

autorze! naszymi przodkami NIE BYŁY SZYMPANSY. z szympansami dzielimy wspólnego przodka, podobnego do australopiteka prawdopodobnie.

wszystkie rzekome zdjecia nibiru jakie posiadacie to albo fotki wenus albo tak zwane solar flares. wszystkie rzeczy, jakie sa tu wypisane, sa wyssane z palca albo konkretnie z książki ktora zaczely spisywac prymitywne semickie plemiona a wy bierzecie to za pewnik, mimo, że nie ma żadnych dowodow geologicznych, że np biblijny potop mial miejsce.

nie wierze, że można być tak głupim i latwowiernym. mam nadzieje, że tą strone założyły trolle i że nic tu nie jest na serio. prosze, powiedzcie, że tak jest.
o chuj
Sitchin (88.220.190.xxx) 2010-07-17 10:58:45

Renia wymiatasz ! Co masz na myśli mówiąc o oficjalnej nauce? Historie piszą zwycięzcy Reniu. Ja proponuje wszystkim tu gupkom uważającym innych głupków za głupków, żeby zamknęli buzię i poprostu czytali, a jeżeli sami uzależniacie się od zdobytej wiedzy, nie oceniajcie innych i pozwólcie im chłonąć "bzdury" czy jakoś tak.
Dodam do tego że jestem pół gorylem i pół szarakiem, czyli kosmitą, jak wy nie jesteście kosmitami to żal mi w dupe.
annunaki
hermes2012 (99.233.152.xxx) 2012-08-07 03:42:32

21 maja ziemia z ukladem planetarnym weszła w galaktyczny pierścień Ariela.W nim nastąpi rozdział między myślicielami a sceptykami.Dureń zginie na ziemii i żadem ślad nawet smród po nim nie zostanie.Mędrzec będzie doceniony.Widzę tysiące wyjących w ogniu ,spadających w nowe przepaście.Tak będzie jak w filmie 2012 !.Masz czas jeszcze obywatelu na pokorę.
wlacznik bezpieczenstwa?
DAF (80.229.45.xxx) 2010-07-21 14:38:43

jesli nawet zauwazykem jakis sens w tym szalenswie to budowa wlacznika bezpieczenstwa po ziemia odjela najmniejszy realizm opisanej teorii. drogi autorze czas odlozyc komiksy i playstation
Turbo wlacznik
Sitchin (88.220.190.xxx) 2010-07-21 19:40:30

DAF. Ignorancka hipokrytyczna swinio (z calym szacunkiem). Podwarzam twoje istnienie, jestes zbyt skomplikowany/a zebym mogl to sobie wyobrazic.
..
Sitchin (88.220.190.xxx) 2010-07-21 19:42:58

A do tego jeszcze ta "piramidka" nad rzekomym wlacznikiem.
;*
Zordanian (88.220.190.xxx) 2010-08-02 12:32:23

UFOPORNOOOOO !!!!
They are coming ;p
DANUTA K-R 2010-08-28 11:57:57

A może ONI to MY ?
Może musieli uciekać przed ...Nibiru..?
Może musieli wszczepić się w ..geny Ziemi..aby inteligencja przetrwała..?
A może była to jakaś nieudana..praca dyplomowa naukowca...stamtąd ?
Tyle pytań i ciągle brak odpowiedzi..jednak mamy wskazówki
Anonimowy (83.11.127.xxx) 2010-08-28 14:37:37

To jest brednia człowiek ten sprzedaje fałsz tylko dlatego zeby jego słuchacze odwrocili sie od boga,kiedys prawie w to uwierzyłem,dzis nie przyjmne czegos takiego do głowy,Zwątpienie to najwieksze z przeklenstw,WIARA ONA CZYNI CUDA
"WIARA ONA CZYNI CUDA"
devilan1410 (87.199.45.xxx) 2010-09-02 20:14:56

wyśmienicie napisany tekst, na prawdę jestem pod wrażeniem
bio-zabawki, uspokójcie się, jeżeli coś się nie podoba to nie czytać
z pozdrowieniem!
"znany sumerolog"
mainstream archaeologist (94.192.32.xxx) 2010-09-10 16:45:35

Prosze nie nazywac Sitchina "znanym sumerologiem", bo ani nie jest "sumerologiem", ani "znanym". Na miano sumerologa trzeba sobie zasluzyc, a przede wszystkim posiadac odpowiednia wiedze w tej dziedzinie. Niestety Sitchin takowej wiedzy nie posiada, co jasno wynika z lektury jego ksiazek.Jak moze byc sumerologiem ktos, kto nie umie odroznic slowa akadyjskiego od sumeryjskiego, kto nagminnie podaje slowa akadyjskie jako sumeryjskie i na odwrot. Jezeli szukacie prawdy, to radze zaczac od ksiazek Sitchina.. Siegnijcie do zrodel, a przekonacie sie, czy rzeczywiscie wszystko wyglada tak, jak on to przedstawia. Nie wierzcie bezkrytycznie we wszystko co on wypisuje. Pozdrawiam!
huhahahua muahaah hhh ;*
Sitchin (212.244.99.xxx) 2010-09-17 21:34:32

Do licha. Każden jeden z was ma racje. Zamylające stwierdzenie co prawda, ale dowiode tego. Danuto masz u mnie plusik, niesamowicie otwarty mózg, od zajebania pytań, tak trzymać, zostajesz ;*

Anonimowy. Wiara czyni cuda, więc czemu by nie uwierzyć we wszystko? Tyle zjawisk, tyle form manifestacji szmocy, energi, boskości i innych dupereli a Ty chcesz ograniczać się do jednego? Tyle prawd ile ludzi. I do diaska zrozum to od tej zajebistej strony.

Devilan1410, wszedł bym ...bez wazeliny gdybym nie miał tak ograniczonej przeglądarki ;* zostajesz.

Mainstream archeologist. Noi Ty człowieku encyklopedio, czemu miał bym nie podejść bezkrytycznie do kogoś takiego. Dla mnie Sitchin mógł by być równie niedorozwinięty co ja. Do jasnej kurwy, na tej planecie istnieją jeszcze geniusze ;* pozdrawiam.
Więcej szacenu ludzie.
P.S sory że się bujam na tym forum, nie mam nic wspólnego z administracją.
:)
ambasador absurdu (178.182.130.xxx) 2010-09-28 13:53:53

Każden jeden... haaa ha ha ha... w ogóle kabareton przy Was to niczym relacja z posiedzenia Komitetu Centralnego Partii Robotniczej :)))
Sitchin (autor) podejrzewam nie był niedorozwiniętym, po prostu wiedział o czym napisać, aby takie bąki jak Sitchin (forumowicz) zapłaciły kasę, aby on Sitchin (autor) mógł sobie pływać jachtem po Morzu Śródziemnym. Zadziałało :)

W tym miejscu chętnych poproszę o sprawdzenie znaczenia słowa "ezoteryka" i odniesienie go do przedstawionych wyżej teorii i samego autora Sitchina :)

pozdrawiam miło
Wasz ambasador ... Twój Sitchin_f w szczególności (niskie ukłony ;) ))


Sieg heil
Sitchin_F (212.244.99.xxx) 2010-09-28 17:32:58

Ambasadorze ;* Sitchin(autor) zapewne odbił sobie za wydanie swoich książek, niestety żadnej z nich nie miałem w rękach ;)
Zaprawdę, nie mam mistrza poza Sobą i Mną ;*
Nie chce tu pisać w co wierzyć tylko JAK uwierzyć moi współwięźniowie grawitacji hehhhh.

P.S kręci mnie ezoteryka i inne gówna, muszę się przyznać że od ok 1,5 roku czuję się niezmiernie oświecony, obejrzawszy wszystkie filmy dokumentalne i oczytawszy się nieco, stwierdziłem że jestem idiotą, otworzyłem zatem umysł na wszystko (dosłownie). Może ktoś z was jest ciekaw, jak wywołać deszcz? ;D Oczywiście dopiero liznąłem zjawisk "paranormalnych" które powinny być nazywane "nadernormalnymi".

Pozdrawiam, pokłony i hołdy. Proszę, nie linczujcie mnie pochopnie ;** buziaki krejzole.
ambasador absurdu (178.182.130.xxx) 2010-09-29 08:55:39

;))) Nie wiem czy to dobrze, że jedynie Ci dwaj (aczkolwiek wspaniali i uznani) Mistrzowie stanowią dla Ciebie jedyny autorytet. Może to sprawić, że Twój otwarty umysł, obiektywnie, nie będzie tak otwarty jak być powinien ;)
Co do reszty to oczywiście się zgadzam. Świadomość jest czymś co kształtuje się latami i czasem warto poczytać sobie nawet fantastyczne teorie, aby potem na drodze edukacji wykrystalizować sobie własne zdanie w danej dziedzinie...

Boże broń... jestem daleki od linczowania kogokolwiek - czasem się tylko uśmiecham ;)))

pozdrawiam miło
ambasador absurdu

ps.
nie wiem jak wytworzyć deszcz, ale wiem, że prościej jest wziąć prysznic ;)))
Sitchin_f (80.48.85.xxx) 2010-09-29 18:19:12

Haha jak dla mnie prysznic pochłania więcej energii i czasu.
Ambasadorze Absorbatorze ;p Paradygmaty zostawmy nauczycielom i naukowym naukowcom razem z ich super nad przeciętnymi powierzchniami tnącymi.

Prościej mówiąc, nie był bym dla siebie mistrzem gdybym tylko znalazł sposób na dostęp do czyjejś głowy ;D
Co do krystalizacji (a raczej klaryfikacji heh) własnego zdania czy poglądów, to mam ich tysiące i nie wszystkie zgadzają się ze sobą, mogę to fikuśnie nazwać "rzeką postrzegań". Mogę porównać nasz "płaski świat" do ściany na którą "rzeczy" rzucają cień ;]] Należało by się przyjrzeć owemu cieniowi z każdej strony (kąta ;p) ażeby otrzymać pełen obraz ustrojstwa.
Zacząłem temat rzekę, jestem zmuszony tą rzekę uciąć ;D Ale na zachęte dodam że jesteśmy niczym glonojad w akwarium który nie wierzy w świat poza akwarium. Witamy w piekle muahaha ;D

Pozdrawiam jak zwykle, mam do opowiedzenia cała epopeje. Ludzie trzymajcie mnie ;0
Ambasadorze więcej koksu ;**
padaka zone ;*
Sitchin_f (80.48.85.xxx) 2010-09-29 19:53:59

A co tam, uratuję ten świat.

Bracia i siostry ignorancja i strach ograniczają nasze łepki. Wiem po sobie że trzeba się natyrać umysłowo żeby osiągnąć złoty pogląd na świat, a ten i tak prędzej czy później się zmieni. To co dziś jest science fikszonem jutro będzie codziennością. Bracia Wright byli obłąkani, ten obłęd oderwał ich od Ziemi ;D
Razem z tą myślą zamiast tyrać dalej i rozkminiać samemu nad wszystkim, zacząłem słuchać owych szaleńców ;) ludzi których porywali obcy, oraz tych który się z nimi kontaktują a ci znowu gadają zaprawdę od rzeczy. Wielu jest ludzi którzy np opuszczają ciało, żywią się praną albo też niczym.
Kontynuując podbija mnie jeśli ktoś obdarza połowe ludzkości własną hipokryzją. Wierzy w jezuska i ma ochote ukrzyżować muzułmanina.
Wszystkie religie, dziedziny nauk i wszystkie prawdy to jedna i ta sama rzecz, sęk w tym że nasze małe móżdżki za bardzo się rozdrabniają, w ten oto sposób jesteśmy zmuszeni dzielić to szambo. Amen.
Noi najważniejsze, rzeczywis...
cdn
Sitchin_f (80.48.85.xxx) 2010-09-29 20:00:17

...rzeczywistość jest lustrzanym odzwierciedleniem nas samych moje małe skurwysyny.
Tak więc wykasujcie armagedoniczne wizje spod dekla i wypierdolcie telewizory przez okno.
Pokój miłość narkołyki ;*
ambasador absurdu (188.146.45.xxx) 2010-09-29 20:53:51

właśnie... stary... co ty palisz??? :))) podziel się :)))

... co do rozdawania całusów to przyjmuję tylko w przypadku, gdy jesteś jakąś fajną blondi ;)))
Myślisz, że prysznic pochłania więcej energii niż sztuczne wywołanie deszczu? - intrygujące :)))
Mój glonojad wierzył we wszechświat poza akwarium za sprawą kota, który raz na jakiś czas próbował go przetransferować do jeszcze innego wymiaru. Jedynie myszoskoczek nie bardzo chciał wierzyć w świat wewnątrz akwarium - za to świetnie skakał na banji z kaloryfera :)))

... no to chyba tyle ;)

pozdrawiam
ambasador absurdu ;)
Sitchin_f (80.48.85.xxx) 2010-09-30 15:48:59

Ty zoofilu ;)
Hehe skąd wiedziałeś, pale tylko naturalne specyfiki. Czasem też się coś zje dla lepszego efektu ;* ;* (jak coś jestem blondynem ;D)

Się rozpisałem powyżej gdyż najwyżej piszą jeszcze chyżej. Chciałem powiedzieć że artykuł pod którym tak sobie ględzimy to dopiero początek, pikuś, a ci z łiskasem zamiast dendrytów ostrzą swoje miecze! hueh.
Tak propo ambasadorze, mój szczur nie może się powstrzymać od walki z panem zmiotką. MMA to jej drugie imię ;* Chciałem ją tu pozdrowić, pozdro Tabletka ;D
Mało wiarygodne.
Głaz (77.45.36.xxx) 2010-10-05 07:50:38

Wydaje mi się to mało wiarygodne. Cała ta historia z eksperymentem jest bardzo interesująca ale brakuje mi ścisłych dowodów. Od jakiegoś czasu oglądam różnego rodzaju filmy dokumentalne o śladach życia na marsie, aktywności na księżycu, ufo itp. Całkiem niedawno natrafiłem na temat NIbiru i nagle dostałem olśnienia. Ale zacznę od początku. Obejrzałem dokument w którym szereg amerykańskich kongresmenów z 40-50 letnim stażem pracy w rządzie na mocy konstytucji przyznali się do tego co kazano im ukrywać (przez wiele lat) iż wiedza ta jest przeznaczona dla całej ludzkości i zbrodnią jest to ukrywać. Mówili o istnieniu innej cywilizacji podkreślając że jest to fakt i że od lat 40 jest to ukrywane przed opinią publiczną. Wypowiadała się również kobieta która pracowała w nasa przed wieloma laty. Mówiła że pewnego dnia szef zawołał ją do swojego biura i pokazał zdjęcie powierzchni księżyca i pokazał jej palcem dziwny obiekt na jego powierzchni. - Zapytała "czy to jest UFO?" - odpowi...
Sitchin (80.48.85.xxx) 2010-10-06 10:38:58

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. No niestety, ale padłeś ofiarą propagandy, na szczęście ja jestem normalny i powiem Ci że jesteśmy sami we wszechświecie. Chłopie znajdź sobie jakąś prace, a nie jakieś olśnienia Ci w głowie.

(to był dis na rzeczywistość)
hwdp
Sitchin (80.48.85.xxx) 2010-10-14 23:10:06

Co tam? Nikogo nic nie porwało? Żadnych implantów nic? Ej wie ktoś może co się ze mną dzieje kiedy idę spać? ;D
Ale bzdety.
rrrrrrrrr (83.145.173.xxx) 2010-11-12 18:40:56

Jw
bajki
max (194.242.62.xxx) 2011-01-13 13:50:23

"zmiany osi obrotu Ziemi tzw. przebiegunowanie"
A gdzie prawa fizyki???
Zakładając że prawa fizyki które znamy są błędne to jak najbardziej wszystko jest możliwe.
Fizyka
GŁAZ (77.45.32.xxx) 2011-01-13 13:57:16

Dla ścisłości cała nasza widza w dziedzinie fizyki opiera się na założeniach. Przeczytajmy sobie jakąkolwiek definicje podręcznikową - Każda z nich zaczyna się słowem "Jeżeli". Mamy wiedzę na temat oddziaływania na siebie materii lecz ta wiedza jest znikoma i nie jesteśmy w stanie badać ja na większą skale. Jedyna co posiadamy to wiedzę która jest skutkiem wieloletnich obserwacji i badań które i tak nie wszystko wyjaśniają a wręcz przeciwnie stawiają nowe zagadnienia.
zakapior (87.207.78.xxx) 2012-01-02 14:43:24

I gdzie ta planeta się pytam no gdzie?
ajajbezjaj (178.42.94.xxx) 2012-05-09 18:02:29

Czekają aż Polacy skończą budować drogi na Euro
Dupa Blada, bo ja mam własne medium!
LogicMan (31.11.187.xxx) 2013-05-07 14:42:13

Tak dziś wchodzę do chlewni i słyszę, że coś moja różowiutka 120-kilogramowa świnka - mruczy do mnie?
Zrozumiałem coś jakby w tym mruczeniu było "Twoi bracia odwiedzą Ciebie i Twoją rodzinę, by was ratować".
Aż usiadłem z wrażenia i po chwili mówię gadaj, no gadaj, ale nic już nie mruczała.
Co jest grane myślę? Nie piłem od tygodnia, nie brałem, nie jarałem zioła, a tu taki chaneling i to u mojej ulubionej świnki? Albo coś nie tak ze mną, albo z nią. Myślę - co zrobić żeby coś jeszcze zamruczała, co by potwierdziło moją równowagę umysłową i wartość oraz pewność przesłania.
Lecę po pół litra. Leję jej do pyska i krzyczę gadaj! I nic. Lecę po kolejne dwie flaszki, bo dla świnki o wadze 120 kg 1/2 to za mało. Leję jej drugą flaszkę i znowu nic. Coć teraz zacząłem ją prosić i głaskać po grzbiecie, ale też nic. Świnia po chwili zaczęła się chwiać, przeszła kilka metrów i padła w siano. No mówię do siebie, że została mi trzecia flaszka i by się lepiej poczuć wypiję ją sam, co uczy...
Dupa Blada, bo ja mam (miałem) własne medium!
LogicMan (31.11.187.xxx) 2013-05-07 14:48:16

co uczyniłem. Naraz słyszę - coś na sygnale podjeżdża, jakby karetka. Wychodzę przed chlewnię, a tu dwuch drabów w białych kitlach do mnie i pakują mnie w kaftan z przydługimi rękawami, które wiążą w pasie. O w mordę, co jest?
Jak się okazało, to moja baba, podsłuchując moją rozmowę ze świnką - wezwała karetkę z psychjatryka.
Wyszedłem po miesiącu, ale baba z dziećmi uciekła do matki, więc powrót był bolesny, a wychudzoną już świnkę ubiłem krzycząc - gdzie jest Nibiru?!
Uważajcie - nie ćpajcie, nie pijcie, nie rozmawiajcie z obcymi i uważajcie co robi wasza baba!
Jest maj 2013, to może już po wszystkim? Musiałem w tym czasie być nieźle nawalony. Może to i lepiej?
Pozdrawiam, LogicMan, 7 maja 2013.
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."